7.6 C
New York
Pátek, 15 ledna, 2021
zpravy
Home pro Muže České spodní prádlo na úrovni světových značek

České spodní prádlo na úrovni světových značek

Značky jako Calvin Klein, Diesel, Tommy Hilfiger a další známá jména není nutné představovat. Pokud se ve světě módy alespoň trochu orientujete, jistě tyto výrobce kvalitního spodního prádla dobře znáte. Ale o nich tento článek nebude. Naopak vás seznámíme s českými brandy, které také stojí za povšimnutí.

Styx

Značka Styx je na českém trhu již přes 20 let. Psal se rok 1996 a dvojice pražských barmanů rozhodla, že způsobí malou revoluci ve světě spodního prádla. Chtěli nabídnout něco víc, než jen fádní slipy, a tak vybudovali brand, který se si brzy získal dobré jméno i v zahraničí. Boxerky a trenky Styx jsou pohodlné a designově propracované. Sortiment čítá také povedené dámské prádlo a ponožky. Charakteristickými znaky spodků jsou vnitřní kapsička a stylový obal (obvykle plechovka).

Horsefeathers

Česká značka s kanadskými kořeny, to je Horsefeathers. A stejně jako v případě Styxu, také historie tohoto brandu začala před více než 20 lety. Firmu založili volnomyšlenkáři, kteří snili o perfektním spodním prádle pro skate a snowboarding. Povedlo se jim to a sortiment jejich spodního prádla patří k tomu nejlepšímu, co je mezi českými značkami k mání.

Represent

Represent trenky jsou synonymem kvality a jedinečného designového zpracování. Jedná se o další českou značku světového kalibru. Výrobce používá prověřené materiály a neustále vylepšuje střihy. Výsledkem je prvotřídní spodní prádlo s notnou dávkou stylu. Brand spatřil světlo světa v roce 2000 a od té doby představil množství povedených kolekcí.

Značkové spodní prádlo za skvělé ceny

Kvalitní materiály, komfortní střihy a atraktivní design mají svou cenu. Přesto nemusíte utratit majlant, protože v e-shopu Trenyrkarna.cz mají značkové trenky a boxerky v akci – tak kvalitní a přitom levné spodní prádlo jinde nenajdete.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje