7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeZprávyHledám ten správný úvěr!

Hledám ten správný úvěr!

Přemýšlíte nad tím, jaký úvěr je pro vás ten vhodný? Přemýšlíte nad tím, jakým způsobem vyřešíte vaši ne úplně ideální finanční situaci? Potřebujete zařídit sloučení úvěrů do jednoho nebo potřebujete zařídit rychlou půjčku? Všechno vám může nabídnout Vitacredit.

Kdo vlastně jsou?

Vitacradit je společnost, která může díky povolení nabízet nebankovní půjčky či nebankovní hypotéky. Česká národní banka jim udělila oprávnění k poskytování nebankovních úvěrů, a to 11.5.2018.

Typy úvěrů

Vitacredit má k dispozici různé druhy úvěrů.

Přemýšlíte-li nad spojením půjček, pak je tu pro vás úvěr na cokoliv. Jedná se o spotřebitelský úvěr, který je ručený nemovitost. Pokud máte v osobním vlastnictví nemovitost nebo byt nebo dokonce ve vlastnictví třetí osoby, pak je to úvěr pro vás. Poskytnutá částka startuje na 50 000,- Kč. Dobu splácení si nastavte třeba až na 15 let.

Na začátku, než uzavřete smlouvu, nemusíte platit žádné poplatky, což je veliká výhoda. Jedinou vaší povinností je platba za uzavření smlouvy. Toto platí i v případě, že se rozhodnete pro úvěru pro podnikatele. Zde úroková sazba dosahuje 8,9 % p.a.

Další možností výběru půjčky je spojení úvěrů. To vám vyřeší úvěry na konsolidaci či vyřešení exekucí a jiné starosti. Velké plus takové půjčky je, že nezáleží na tom, jaké úvazky máte a kolik jich máte. Výhoda je, že se ani v tomto případě není brán ohled na to, zdali jsou vaše závazky bankovní či nebankovní.

A co ještě nesmíte opomenout?

Určitě si promyslete a hlavně spočítejte, jakou částku jste schopni měsíčně splácet. Vezměte si k ruce kalkulačku, napište si váš měsíční příjem a měsíční výdaje. Z toho pak jednoduše zjistíte, kolik jste schopni měsíčně splácet, abyste se vyhnuli bludnému kruhu dluhů. A pokud se dostanete do problémů, řešte je okamžitě.

Vitacredit a úvěry na cokoliv jsou tu pro vás.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje