7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyHlídačky pro vaše dětičky

Hlídačky pro vaše dětičky

Trávíte veškerý svůj čas s dětmi a přeci jen si občas potřebujete odpočinout, trochu vypnout? Nemáte k dispozici hlídací babičku? Využijte hlídání dětí od profesionální agentury, dnes je to zcela běžná věc. Můžete využít nárazové a krátkodobé hlídání nebo v případě, že musíte nastoupit do práce, zajistí pravidelné hlídání vašich milovaných ratolestí. Jak to funguje?

Nebojte se využít hlídání

Využít agenturní hlídání dětí není v dnešní době žádná ostuda a nic, za co byste se měli stydět. Velmi vám to usnadní život a napomůže nabrat síly. Mezi agenturami boduje Agentura Slunečnice, která za sebou má již 15 let zkušeností. Je to rodinná agentura, která si dává záležet především na osobním přístupu a velmi pečlivě vybírá chůvy, pečovatelky i paní na úklid. Všechny chůvy pravidelně absolvují různá školení, takže pro vaši ratolest zajistí motivující a podnětný vývoj.

Vyberte si chůvu přesně podle představ

Všechny chůvy v agentuře jsou pečlivě vybírány a pro vaše děti zajistí vynikající péči. Postarají se o odpovídající psychomotorický vývoj vašeho dítěte a čas společně strávený bude naplněný obohacujícím zážitky a zkušenostmi. Hlídání dětí je možné zajistit pro děti ve všech věkových kategoriích. Chůva vaše děti pohlídá třeba v době vaší návštěvy u lékaře, večer během návštěvy divadla nebo je možné pravidelné hlídání během vaší pracovní doby v zaměstnání. Paní na hlídání se bude plně věnovat dítěti, bude dbát o jeho správné stravovací návyky, bude s ním třeba i uklízet hračky a mnoho dalšího.

Profesionalita za rozumnou cenu

Hlídání pro vaše děti je možné zajistit u vás doma, chůva bude děti vyzvedávat ze školy či kroužků, může s nimi navštěvovat dětská centra a herničky. Vše záleží na vašich požadavcích a individuální domluvě. První den s vybranou chůvou je na zkoušku zdarma a dále je cenová relace různá. Při pravidelném hlídání je cena 150 Kč/hod, při dlouhodobém hlídání nad 80 hodin měsíčně je cena 130 Kč/hodinu. Ceny za hlídání dětí jsou přehledně rozepsané přímo na stránkách agentury. Napadlo vás na chvilku, že zkusíte najít chůvu přes soukromý inzerát? Než začnete cokoliv dělat, přečtěte si tento článek. Varování v něm vás snad přesvědčí…

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Clanky.cz

Svet-Zeny.cz

Press-News.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje