7.6 C
New York
Středa, 1 února, 2023
zpravy
HomeCestováníKam vzít svou drahou polovičku na odpočinkový víkend?

Kam vzít svou drahou polovičku na odpočinkový víkend?

Odpočinek je velmi důležitý, protože umožňuje tělu regenerovat. Při odpočinku se doplňují zásoby různých enzymů, dochází k vylučování odpadních látek a obnovuje se životní síla. Pomáhá v boji proti infekcím, urychluje hojení ran, pomáhá překonat těžká životní období.

Důvodů proč se naučit odpočívat existuje nespočet. Bohužel mnoho lidí na odpočinek hřeší a v domácích podmínkách si ho neumějí užít. Pořád je to nutí vstát a jít něco dělat. Jestliže váš partner/partnerka patří k těm pracovitým, podnikavým a myslíte si, že si zaslouží či dokonce nutně potřebuje odpočinek, pak pro vás dva naplánujte odpočinkový víkend mimo domov. Dopřejte si společně plný komfort, luxus a rozmazlování. Kam vyrazit? To vám rádi poradíme. Máme pro vás hned tři tipy.

Century Old Town Praha

Hotel Century Old Town Praha je 5 hvězdičkový hotel v samotném srdci Prahy a nachází se pouhých 10 minut pěší chůze od Václavského a Staroměstského náměstí. Hotel je situovaný v novobarokní budově z 19. století. Mimo překrásného ubytování si rovněž můžete pochutnat na výtečné mezinárodní kuchyni a samozřejmě s posezením na letní stylové terase. Praha je samo o sobě dech beroucí město s mnoha historickými památkami, ale i dalším kulturním vyžitím.

Mercure hotel Ostrava

Mercure hotel Ostrava je zcela nový, 4 hvězdičkový hotel umístěný v centru samotné Ostravy. Pokud hodláte spojit odpočinek a noční život (zábavu), pak doporučujeme vyrazit právě zde. Najdete tam bar, fitness centrum, letní terasu, parní lázně. Hotel se nachází pouhých 10 minut od hlavního nádraží. Obchodní i kulturní část je v docházkové vzdálenosti. Vyrazit můžete tedy na nákupy i obhlídku. Večer pak nevynechat proslulou Stodolní ulici.

Ibis Plzeň

Pokud vás neláká Praha ani Ostrava, zkusit můžete například ibis Plzeň. Jedná se o 3 hvězdičkový hotel v klidné části se 130 komfortními pokoji. I Plzeň nabízí spoustu možností. Od wellness, přes ZOO Plzeň, Plzeňský Prazdroj, Velkou Synagogu, až po Katedrálu sv. Bartoloměje. I zde můžete obcházet památky, vyrazit za zábavou či romantikou.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje