Cestování 

Kam vzít svou drahou polovičku na odpočinkový víkend?

Odpočinek je velmi důležitý, protože umožňuje tělu regenerovat. Při odpočinku se doplňují zásoby různých enzymů, dochází k vylučování odpadních látek a obnovuje se životní síla. Pomáhá v boji proti infekcím, urychluje hojení ran, pomáhá překonat těžká životní období.

Důvodů proč se naučit odpočívat existuje nespočet. Bohužel mnoho lidí na odpočinek hřeší a v domácích podmínkách si ho neumějí užít. Pořád je to nutí vstát a jít něco dělat. Jestliže váš partner/partnerka patří k těm pracovitým, podnikavým a myslíte si, že si zaslouží či dokonce nutně potřebuje odpočinek, pak pro vás dva naplánujte odpočinkový víkend mimo domov. Dopřejte si společně plný komfort, luxus a rozmazlování. Kam vyrazit? To vám rádi poradíme. Máme pro vás hned tři tipy.

Century Old Town Praha

Hotel Century Old Town Praha je 5 hvězdičkový hotel v samotném srdci Prahy a nachází se pouhých 10 minut pěší chůze od Václavského a Staroměstského náměstí. Hotel je situovaný v novobarokní budově z 19. století. Mimo překrásného ubytování si rovněž můžete pochutnat na výtečné mezinárodní kuchyni a samozřejmě s posezením na letní stylové terase. Praha je samo o sobě dech beroucí město s mnoha historickými památkami, ale i dalším kulturním vyžitím.

Mercure hotel Ostrava

Mercure hotel Ostrava je zcela nový, 4 hvězdičkový hotel umístěný v centru samotné Ostravy. Pokud hodláte spojit odpočinek a noční život (zábavu), pak doporučujeme vyrazit právě zde. Najdete tam bar, fitness centrum, letní terasu, parní lázně. Hotel se nachází pouhých 10 minut od hlavního nádraží. Obchodní i kulturní část je v docházkové vzdálenosti. Vyrazit můžete tedy na nákupy i obhlídku. Večer pak nevynechat proslulou Stodolní ulici.

Ibis Plzeň

Pokud vás neláká Praha ani Ostrava, zkusit můžete například ibis Plzeň. Jedná se o 3 hvězdičkový hotel v klidné části se 130 komfortními pokoji. I Plzeň nabízí spoustu možností. Od wellness, přes ZOO Plzeň, Plzeňský Prazdroj, Velkou Synagogu, až po Katedrálu sv. Bartoloměje. I zde můžete obcházet památky, vyrazit za zábavou či romantikou.

Related posts

Leave a Comment

17 + 2 =