7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeCestováníKam za adrenalinem?

Kam za adrenalinem?

S příchodem měsíce dubna jakoby se příroda konečně probudila ze svého zimního spánku. Příjemné jarní počasí láká ven každého z nás. Teplé dubnové dny můžete využít ke sportování, dlouhým procházkám nebo třeba pobytu s dětmi na čerstvém vzduchu. Kromě oblíbených aktivit se mnozí právě na jaře rozhoupou k tomu vyzkoušet něco nového.

Jízda ve Ferrari jako zpestření výletu do Příbrami

Pokud nevynecháte žádnou příležitost pro někoho k bláznivým činnostem a nevadí Vám vhánět si do žil čas od času adrenalin, pak Vás určitě nadchne aktuální nabídka na volnočasové aktivity společnosti Allegria. Výlet do hornického města Příbrami si můžete zpestřit jízdou ve Ferrari. Tímto zážitkem si budete moci splnit Váš dávný chlapecký sen o řízení silného sportovního vozu. A co na Vás během jízdy ve Ferraričeká? Budete si moci vyzkoušet řízení Ferrari 488 Spider, který je považován za nejvýkonnější osmiválcové Ferrari. Automobil je vybaven pevnou sklápěcí střechou na nejvyšší technologické úrovni. Zamilujete si jeho moderní design. Motor je u verze Spider totožný s modelem 488 GTB. Sami se přesvědčíte také o tom, že toto Ferrari umí roztočit osmiválec o zdvihovém objemu 3,9 litru. Nezapomeňte si držet klobouky, až to Ferrari z nulové rychlosti rozvalí na sto kilometrovou rychlost za hodinu za pouhé tři sekundy.

Užijte si jízdu v terénních vozech

Na mladá léta strávená na povinné vojenské službě budete moci zavzpomínat při projížďce v BVP. Více informací o tomto zážitku s nádechem vojenství se dočtete zde www.firmanazazitky.cz/projizdka-v-bvp-pro-dva. Nudit se rozhodně nebudete ani ve chvíli, kdy se rozhodnete pro divokou jízdu Hummerem 2 v 1. Jízda Hummerem je legendárním zážitkem, který by Vám rozhodně neměl uniknout. Na speciálně upraveném povrchu prověříte nesmrtelnost tohoto terénního vozidla. Během pár hodin na Vás čeká jízda v Hummeru H2 a poté jízda na korbě vojenské H1.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje