7.6 C
New York
Středa, 1 února, 2023
zpravy
HomeBydleníModerní obrazy do interiéru

Moderní obrazy do interiéru

Toužíte po originálním, ručně vyráběném obrazu do obýváku, nebo po autentické fotografii na stěnu v životní velikosti? Baví vás moderní umění v podobě nástěnných maleb, či fotografií přenesených na plátno? Společnost Colorika se zabývá ruční výrobou právě takovýchto moderních obrazů. Firma je relativně mladá a působí na Slovensku. Každý obraz je originál, vytvářený ručně na kvalitní dřevěný rám s maximální precizností a důrazem na detail. Vyzdobte si interiér domu moderními obrazy na zeď, nanesených na plátno speciálními pigmentovými inkousty, jež vydrží bez vyblednutí několik desítek let a nejsou zdraví nijak škodlivé.

Kouzlo vzniku každého díla

Každý námi ručně vyráběný obraz je svým způsobem unikát. Přesvědčte se sami a objednejte si z nabídky nejoblíbenějších motivů, jako je například obraz mola, obraz tulipánů, obraz vlčích máků, obraz velkoměsta, obraz bambusu, či obraz mořského pobřeží. Firma Colorika se snaží přizpůsobit novým trendům a požadavkům klientů, které se mnohdy dosti mění a výrazně liší. Obrazy do moderního interiéru vznikají v prvopočátku přenášením fotografického tisku na plátno. Poté se s nimi dále pracuje. Ať už se jedná o fotografie nedotčené přírody, střídajícího se ročního období, anebo zajímavých míst a jiných velkých obrazů na zeď, všechna tato díla jsou perfektně propracovaná a velmi realistická.

Colorika – nádherný svět barev

Pečlivost a smysl pro každičký detail dělá z naší práce dokonalá díla. Snažíme se zákazníkům nejen dělat radost, ale především vytvořit takové moderní obrazy do bytu, které nemají v této oblasti konkurenci. Obrazy do pokoje dodají vašemu interiéru neopakovatelné kouzlo a svěží nádech. Pro stálé klienty, ale nejen pro ty, máme při nákupu našich obrazů na stěnu spoustu výhod, jako jsou například dárkové poukázky. Vámi objednaný ručně vyráběný obraz na stěnu, nebo fotografii na stěnu vám dodáme ihned po dokončení v co nejkratší době. Věříme, že budete moderním obrazem na masivním dřevěném rámu naprosto nadšeni a ohromeni. Těšíme se na spolupráci s vámi!

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje