7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeBydleníPorozumění, lásku a výchovu dětem přináší školka

Porozumění, lásku a výchovu dětem přináší školka

Mateřská školka Praha – ProFamily – je místem, kam se všechny děti i jejich pedagogický dozor každý den těší. Touží po setkávání, legraci, porozumění i citlivém přístupu. Hračky, zábava, setkávání se zvířaty, přiměřená sportovní aktivita, výlety do přírody, za kulturou i vzděláním nejsou jediné atributy, jimž se ProFamily školka odlišuje od dalších školských zařízení.  Výtečná kuchyně, kdy se dětem servírují teplé obědy, zdravé svačinky a je naplněn pitný režim, učí svěřené děti zdravému stravování bez zbytečného vybírání a odmítání jídel.

Mateřské školky Praha vychovají z raubířů slušné a vychované děti

U mateřské školky Praha – ProFamily – se nestává, že by malí strávníci tvrdošíjně odmítali některé suroviny, ovoce, zeleninu, ryby a jiná, často neoblíbená jídla.  Děti se ve školce naučí hygienickým návykům, vypěstují si základy slušného chování, naučí se lásce ke zvířatům. Mohou se naučit zajímavé činnosti – hru na hudební nástroje, uměleckou činnost, stejně jako se pustí do začátečnických krůčků u výuky cizím jazykům. Citlivý přístup zkušených vychovatelů, pedagogů a vůbec všech pracovníku MŠ je důvodem, proč se i z uplakaných nebo hodně rozdováděných dětí stanou veselí a slušní „malí“ lidé.

Mateřská školka spolupracuje i s rodiči svěřených dětí

Rodiče se samozřejmě mohou aktivně podílet na programu školky, zúčastňovat se společných akcí se všemi dětmi. Organizují se víkendové i týdenní pobyty v přírodě, na horách nebo školách v přírodě. Nezřídka se stává, že se na letní tábory hlásí školáci, kteří své dětství prožili v rodinné školce ProFamily a chtějí se dále zúčastňovat pořádaných akcí. I to je samozřejmě možné! Pokud mají rodiče konkrétní nápady na společně trávený čas, mohou s nimi bez rozpaků přijít, školka vítá co nejširší spolupráci s rodiči a dětmi.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje