7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeCestováníProdloužený víkend v Praze – odpočinek i zábava

Prodloužený víkend v Praze – odpočinek i zábava

Rozhodli jste se pro dovolenou u moře až v září, protože je to ideální měsíc, který nabízí nejen lepší cenové nabídky na pobyty, ale i volnější pláže? Pak vám musíme poklepat na ramena. Poslední dobou si opravdu hodně lidí vybírá dovolenou až v září.

Ačkoliv je léto oblíbený měsíc a většina lidí sluníčko a teplo miluje, dokáže také hezky unavit. A kde je do vytoužené zářijové dovolené. V takovém případě si udělejte malou mezi přestávku a vydechněte. Odpočiňte si, nabijte se novou energií, užijte si zábavu i odpočinek. Zkuste wellness hotel v Praze. A proč zrovna tam?

Solárium s kolagenem

Až v září pojdete na vytouženou dovolenou, budete už mít krásně opálenou pokožku. A hlavně zdravě. Ve wellness v Praze mají totiž solárium s kolagenem, pro kvalitní, přirozené a hlavně zdravé opalování. Mimo odpočinku, opalování, příjemného koupání si můžete dopřát i saunu s ochlazujícím bazénem a zážitkovou sprchou či masáže.

Vyrazte na výlet

Hotel v Praze 7 Holešovice je ideální ubytování, protože máte na výběr hned několik možností, kam zamířit. Pokud budete s dětmi, určitě se jim bude líbit v ZOO, která není daleko. Blízko to máte také do planetária, botanické zahrady, na Trojský zámek, Holešovické tržnice, ale věnovat se můžete i sportovním aktivitám.

Jako v ráji

Pocit jako v ráji vám poskytne Absolutum Boutique Hotel, kde se nachází již zmiňované wellness, stylově zařízené pokoje a skvělá restaurace. Pokud milujete dobré jídlo a pití, pak vyzkoušejte kulinářské speciality české i mezinárodní kuchyně. Dobré jídlo dokáže člověka správně naladit.

Proč si dopřát prodloužený víkend?

  • Rychleji vám to uteče do plánované dovolené
  • Odpočnete si a načerpáte spoustu energie
  • Můžete mít krásně a zdravě opálenou pokožku (i když jste u moře ještě letos nebyli)
  • Máte na výběr množství aktivit – procházky, sport, výlety, prohlídky památek, lenošení
- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje