7.6 C
New York
Úterý, 28 března, 2023
zpravy
HomeTipyRozlučka se svobodou pro ženicha i nevěstu bez striptýzu? V žádném případě

Rozlučka se svobodou pro ženicha i nevěstu bez striptýzu? V žádném případě

Pokud k loučení se svobodou něco patří, pak striptýz. Přítomnost žhavé striptérky nebo vypracovaného striptéra dokáže celou rozlučku se svobodou pro ženicha, popřípadě nevěstu, pořádně nakopnout.

Rozlučka se svobodou pro ženicha musí být divoká a neopakovatelná

Aby rozlučka se svobodou pro ženicha proběhla přesně podle představ, vyplatí se ji naplánovat a objednat vše, po čem ženichovo srdce během večera zatouží. To samozřejmě zahrnuje vystoupení striptérky, která bude hlavním bodem programu pánské jízdy. Striptérka může dorazit na libovolné místo. Nejdůležitější je ale samozřejmě dohodnout to, v čem se na pánskou jízdu dostaví. Nejoblíbenější jsou kostýmy policistek a zdravotních sestřiček.

Rozlučka se svobodou pro nevěstu jedině za přítomnosti muže v uniformě

Zatímco pánové si potrpí na striptérky převlečené za zdravotní sestry, ženská srdce touží po striptérech v oblečcích pilotů, policistů a námořníků. Uniformy zkrátka ženy vzrušují. Proto se rozlučka se svobodou pro nevěstu neobejde bez přítomnosti sexy striptéra. Jeho vystoupení si užije nejenom nastávající nevěsta, ale i všechny další ženy v místnosti.

Nevšední striptýz v limuzíně nebo na lodi

Toužíte-li po komplexním zážitku, sjednejte si rozlučku se svobodou v limuzíně nebo na lodi. Součástí takového zážitku bude samozřejmě i striptýz a alkohol, který poteče proudem. Odhoďte při rozlučce se svobodou veškeré zábrany a užívejte si kouzlo daného okamžiku. V té správné společnosti se totiž pánská i dámská jízda může proměnit v báječný zážitek, na který budou všichni zúčastnění ještě dlouho vzpomínat.

Rozloučení se svobodou by mělo být jedinečné, divoké a nezapomenutelné. Sjednejte si přítomnost striptérky, případně striptéra, a nechte se naplno pohltit okamžikem.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje