7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeAuto MotoTři typy manipulační techniky, které zaměstnancům usnadní práci

Tři typy manipulační techniky, které zaměstnancům usnadní práci

Pokud vlastníte společnost se skladem, je třeba, abyste investovali do manipulační techniky. Přece jen žijeme v době chytré, nemusíme tahat těžké palety nebo balíky v rukou, abychom si jenom přihnali kýlu. Mnozí zaměstnavatelé investují do manipulační techniky až tehdy, kdy si jejich zaměstnanci skutečně zdravotně přitíží. Vyhněte se těmto nepříjemným situacím a raději investujte do manipulační techniky rovnou.

Jenže pojem “manipulační technika” je až příliš široký. Co všechno manipulační technika zahrnuje, co všechno v sobě skrývá? Obecně lze říct, že manipulační technika jsou stroje, které nám pomáhají při přemísťování palet, balíků či jiných těžkých beden ve skladu. Dalo by se říct, že se nám pomáhají s manipulací těžkých palet, které jsou většinou naloženy až do výšin produkty, výrobky či materiálem, který ve skladu uschováváme.

Abychom však neutráceli za manipulační techniku, kterou nevyžijeme, rozhodli jsme se vám vypsat tři typy manipulační techniky, které usnadní práci všem zaměstnancům a které také zrychlí chod podniku jako takového.

Plošinové vozíky

Snadnou manipulaci s nakládaným materiálem nebo těžkým zbožím zajistí plošinové vozíky, které jsou nedílnou součástí každého velkého i malého skladu. Plošinové vozíky se prodávají s různou nosností, vybírejte si dle vašich potřeb.

Policové vozíky

Policové vozíky jsou typ manipulační techniky, který oceníme i ve své domácnosti. Mnohdy i doma taháme těžké věci nebo nářadí, s čímž nám však mohou pomoct zmiňované policové vozíky. Samozřejmě je oceníme i ve skladech, kde budou používány doslova nonstop.

Rudly

Rudly ocení zejména hospodští nebo vinaři, kteří se neustále tahají s těžkými sudy či barely. Jedná se o poměrně skladnou manipulační techniku, kterou opět využijeme i v domácnostech, když například přemísťujeme těžké popelnice.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje