7.6 C
New York
Středa, 1 února, 2023
zpravy
HomeZdravíVyzkoušejte víkendový wellness pobyt v Luhačovicích

Vyzkoušejte víkendový wellness pobyt v Luhačovicích

Na to, abyste načerpali novou energii a užili si skvělé chvíle plné pohody a odpočinku, naštěstí nepotřebujete celé prázdniny. I pro Vás, kdo máte možnost udělat si na sebe čas třeba jen o víkendu je tu víkendový wellness pobyt. Ten je jako stvořený k tomu, vychutnat si pohodu ve dvou a ještě se přitom nechat operovávat a užívat si lázeňského prostředí. V Augustiniánském domě v Luhačovicích na Vás čeká nejen příjemná lázeňská atmosféra a krajina, nechybí ani rodinná atmosféra a v neposlední řadě vědomí, že cokoli si budete přát je možné.

Víkendový wellness pobyt v nádherném prostředí

Tento víkendový wellness pobyt Vám poskytne naprosto intenzivní zážitek, který si dost možná budete chtít zopakovat. Velkou měrou se na něm podílí svědomitý personál, který se o své hosty profesionálně stará. Je si také dokonale vědom toho, že klienti mají velmi často rozličná přání. A pokud je to jen trochu možné, vychází jim vstříc. Další samozřejmostí jsou nejen krásné a plně vybavené pokoje včetně klimatizace a kvalitní gastronomie v restauraci Symfonie, ale také perfektní wellness služby.

Wellness centrum si zakládá na naprosto dokonale odvedené práci, protože však chce svým klientům dopřát opravdu nevšední a zapamatovatelný zážitek, propojuje profesionalitu s lidskostí a přátelským přístupem. Vždyť právě wellness je jedním z hlavních lákadel, proč hosté zavítají právě sem. Během Vašeho víkendového pobytu si navíc budete moci po celou dobu vychutnávat neomezený vstup do wellness & spa centra Harmonie.

Poznejte doslova na vlastní kůži, že i za jeden víkend, si můžete na tom správném místě odpočinou tak dokonale, jako se Vám to nemusí podařit během několikadenní dovolené. Dopřejte si víkendový wellness pobyt pro sebe, nebo jej darujte Vašim nejbližším, k dispozici jsou samozřejmě dárkové poukazy. Zážitky jsou tou nejlepší investicí, kterou si můžete dopřát, nebo ji věnovat.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje