7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeCestováníZažijte dobrodružství v Ostravě. Zkuste únikovou hru

Zažijte dobrodružství v Ostravě. Zkuste únikovou hru

Léto je roční období, které doslova žádá o to, aby bylo prožito naplno. Proto neseďte doma u televizních obrazovek, ale raději se vydejte vstříc dobrodružstvím, pro které nemusíte chodit daleko. Mnozí lidé si pod pojmem “dobrodružství” představí především zahraniční výlety, které jsou sice skvělé, ale pro někoho mohou být finančně náročné. Raději zvolte jinou formu dobrodružství, a to konkrétně únikovou hru, kterou můžete zažít například v Ostravě.

Každý si pod pojmem “dobrodružství” představí něco zcela jiného. I když většina lidí pomyslí na souboj medvědů na Aljašce, jiní zatouží po adrenalinu, který může pocházet od čehokoli. Jistý adrenalin a napětí zažijete i u zmiňovaných únikových her, což se dnes označuje za tu nejlepší formu zábavy.

Co jsou to únikové hry?

Otázkou možná je, co jsou to únikové hry. I když je to dnes velmi oblíbený způsob zábavy, přece jen ne všichni se s tímto druhem zábavy mohli nebo měli šanci setkat. Jedná se o hru, během které budete na celou hodinu uzavřeni do místnosti, z níž se budete muset během hodiny dostat ven. I když se to může zdát jako snadná věc, ani náhodou se nejedná o něco snadného. Únik z místnosti je možný jenom tehdy, kdy najdete a následně vyluštíte všechny hádanky, rébusy a hlavolamy, které vám pomůžou dostat se k hledanému klíči. Jinak to skutečně nejde.

Proč ostravské únikové hry?

Mnozí lidé si také mohou klást otázku, proč jezdit za únikovými hrami právě do Ostravy? Odpověď je prostá. Ostravské únikové hry má na starosti The Chamber, který je označován za nejlepšího provozovatele únikových her. Jednotlivé hry jsou skutečně chytlavé a konkrétní úkoly zapeklitě promyšlené do posledního detailu.

Navíc v Ostravě si můžete vybírat z mnohých her. Atraktivní je zejména Tajemná pracovna, dále také Hackerovo doupě nebo novinka Útěk ze středověkého žaláře.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje