7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyDárek ke dni dětí

Dárek ke dni dětí

První podněty k oslavě Dne dětí a jejich práv vznikaly již ve 20. letech minulého století. V totalitním Československu se začal slavit až od roku 1951. A byl bohužel využíván k politické propagandě. V současnosti je tradicí, že prvního června se pořádají různé kulturní, společenské a sportovní akce, určené k oslavě tohoto – pro děti velmi významného dne.

Díky protikoronavirovým opatřením se letos nejspíše žádné velké akce konat nebudou, to ale neznamená, že dětem nemůžeme tento den zpříjemnit. Můžete společně připravit nějaký moučník, či dortík. Zahrát si s nimi společenskou hru, nebo se společně podívat na nějakou pohádku.

Samozřejmě, že děti ocení i nějaký ten dáreček. Letos si ho díky domácí výuce obzvláště zaslouží. Skvělým tipem na dárek, který můžete pořídit i přes internet, jsou dětské peněženky. Vzpomínáte na dobu, kdy jste byli také dětmi, jak moc jste se cítili důležití, když jste dostali svou první pokladničku, anebo peněženku? Jak moc jste se cítili dospěle, když jste měli svoje první vlastní peníze?

Pro holčičky se bude hodit peněženka Minnie, kluci ocení peněženku se Spidermanem. Pokud vaše dítě již chodí do školy, jistě oceníte i peněženky na krk, kam si děti mohou uschovat nejen peníze, ale i čipy na obědy.

Nejhezčím dárkem v dnešní uspěchané době je pro děti pozornost rodičů, málokdy máme čas společně s nimi objevovat svět. Tak své ratolesti vezměte také na výlet a prozkoumejte spolu jarní přírodu. Krásný Den dětí všem!

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje