7.6 C
New York
Pondělí, 24 ledna, 2022
zpravy
Home Bydlení Kamenné obklady do interiéru, či exteriéru!

Kamenné obklady do interiéru, či exteriéru!

Marně si lámete hlavu, čím byste oživili fasádu domu, nebo stěny v bytě? Pokud vás už barevné, nebo čistě bílé zdi nudí a chtěli byste zmodernizovat prostory vašeho bydlení, vyzkoušejte kamenné obklady. V současnosti začíná být tento trend velice populární, jelikož dodá interiéru nový zajímavý rozměr. Na internetových stránkách www.vipstone.cz najdete veškeré dostupné produkty, které budete k vylepšení vašeho „hnízdečka“ potřebovat!

kamenné%20obklady%20wild%20stone

Jaké materiály se k obkladu používají?

Obkládání stěn v interiéru i exteriéru lze řešit hned několika zajímavými způsoby. Nejrozšířenější jsou obklady zejména kamenné, ale také jejich věrná imitace, která bývá z pravidla levnější záležitostí. Imitace kamene je v dnešní době velice věrohodná, že pouhým pohledem takřka nepoznáte rozdíl. Pokud plánujete obložit svoji domácnosti, můžete použít obklady sádrové, které jsou cenově dostupnější a vhodné pouze do interiérů. Jelikož nejsou odolné vůči vodě, k venkovním obkladům se nepoužívají. Také jejich hmotnost je nižší oproti přírodním materiálům, tudíž je do interiérů jako dělaná.

420(3)

Jaké jsou výhody kamenných obkladů?

Nejenže s takovýmto obložením váš interiér stoupne na ceně, ale také bude zajímavější. Venkovní obklady mají tepelně izolační schopnosti. Kamenné obklady dokážou zadržet teplo a přitom stěny domu mohou volně „ dýchat“.

774

Na www.vipstone.cz si zaručeně vyberete

Veškerý sortiment je k dispozici na webu www.vipstone.cz. Kromě obkladů zde naleznete také lepidla a související stavební chemii, která s realizací obkladů úzce souvisí. Pokud si při práci nebudete vědět rady, můžete se podívat na video návody, které naleznete na stránkách společnosti www.vipstone.cz

 

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje