7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeZprávySoftware na míru - skvělá věc nejen pro začínající podnikatele

Software na míru – skvělá věc nejen pro začínající podnikatele

Začínáte podnikat? Rozbíháte svou firmu? Vlastníte firmu již nějakou dobu a cítíte, že potřebujete nový software, nejlépe software na míru? Pak jste na správné adrese – čtete ty správné řádky. Softwarová firma Praha vám dokáže nabídnout bezkonkurenční IT řešení přesně pro vaši firmu, neboť se zabývá vývojem software na zakázku. Vaše začínající nebo běžící firma tak může fungovat ještě lépe, než tomu bylo doteď. No jen si představte, že získáte software na míru od renomované společnosti, pro kterou je vývoj software aktuální po celém světě. Zajistí vám webové aplikace na míru, ať už jste majiteli velké firmy, nebo patříte mezi podnikající jednotlivce. Vývoj softwaru Praha je tu prostě pro každého.

Zvolte tu nejlepší variantu pro vás

Součástí nabídky vývoje software na zakázku může být také nabídka vývoje zpracování dat a zajištění systémové podpory. Máte tedy na výběr – buď si zadáte vývoj software na zakázku, tedy vývoj software na míru, nebo se rozhodnete pro již univerzální software. Může jít o systém integrovaný do Microsoft Outlook (eWay-CRM); může se jednat o chytré vytěžování dokumentů (Redque) a podobně.

Softwarová firma se světovým renomé nabízí software na míru i vám

Vývoj software Praha nabízí softwarová firma memos.cz, kterou na našem trhu můžete potkávat již od roku 2003. Začínala s vývojem software pro Microsoft Outlook. Dnes je její portfolio mnohem širší. V popředí jejích aktivit je vývoj software na zakázku. Běžné jsou dnes její produkty, které si zakoupila a oblíbila řada firem a společností. Jedná se zejména o eWay-CRM, Anitra a Redque. Hledáte-li softwarovou firmu se světovým renomé, která může být oporou i vaší společnosti, obraťte se na memos.cz a objednejte si software na míru právě u ní. Nebudete litovat.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje