7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeCestováníKam na prodloužený víkend na konci letních prázdnin?

Kam na prodloužený víkend na konci letních prázdnin?

Ještě než usednou Vaše děti opět do školních lavic, rádi byste někam vyrazili na prodloužený víkend? Kouzelná přírodní Moravského krasu je jako stvořená pro prázdninové výletování.

Kde se ubytovat v Moravském krase?

Pohodlné ubytování pro Váš prodloužený víkend naleznete v ubytování Blansko. Hotel disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením a poskytne tak každému, kdo do ubytování Blansko přijede komfortní služby. Do ubytování Blansko se budete rádi vracet i několikrát po sobě. Ke stravování můžete využít hotelovou restauraci, kde Vám velmi rádi nabídnou něco dobrého k jídlu. Hotelové služby obohacuje možnost zahrát si přímo v areálu squash či méně fyzicky náročné kuželky. Veškeré potřebné informace o hotelu i s ceníkem naleznete na webových stránkách ubytování Blansko zde www.hotelprobe.cz/ubytovani-macocha. Ubytování Macocha Vás potěší také relativně nízkými cenami. Ubytování Blansko je vhodné, jak pro rodiny s dětmi, tak turisty, kteří přijedou objevovat kouzlo Moravského krasu. Uspořádat zde můžete také různá soustředění nebo školy v přírodě.

Co podniknout v Blansku?

Ubytování Blansko se jeví také jako skvělý výchozí bod pro podnikání nejrůznějších výletů. Přímo v Blansku můžete navštívit jednu architektonickou kuriozitu, kterou je bezpochyby dřevěný kostelík sv. Paraskivy. Jde o jedinou stavbu svého druhu na celém území Moravy. Na Moravu byl tento kostelík dovezen z Podkarpatské Rusi. Dnes nabízí skvělé místo pro setkávání se všech generací při bohoslužbách, pobožnostech, koncertech, kulturních akcích, křtech, svatbách apod. Jde o cennou kulturní památku. Další kulturní památkou, kterou byste v Blansku měli vidět, je tamější muzeum. Jako jediné v České republice se specializuje na dějiny železářství od dávné doby pravěku až po současnost. Zajímavou podívanou poskytují rovněž umělecké a užitkové litiny z 19. a 20. století na Wanklově náměstí, v zámeckém parku a rovněž litinová kašna na nádvoří.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje