7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeAuto MotoBezkontaktní mycí centra

Bezkontaktní mycí centra

Pro každého řidiče je péče o auto jednou ze základních činností. V každém ročním období se péče o automobil liší. Zatímco v zimním období je potřeba chránit kapotu před solí, v letním období jsou velkým nebezpečím dešťové přeháňky s kroupami, které umí způsobit vážné poškození laku. Zejména v létě, v době, kdy naše vozy najezdí více kilometrů než obvykle, je potřeba zaměřit se na důkladnou kontrolu technického stavu vozu a samozřejmostí je také pravidelná údržba vozu. Není se proto čemu divit, že se u automyček tvoří dlouhé fronty.

Trendy v oblasti mytí aut

Moderní jsou mycí centra, která kromě různých druhů automyček disponují také vysavači, tepovači a dalšími speciálními přístroji. Co se automyček týká tak existují dva základní typy, a to myčky portálové a bezkontaktní. Bezkontaktní myčka aut je jednoznačně lepším řešením, pokud se chystáte nechat auto umýt v automyčce. Vyhledávají ji zejména všichni ti, kteří si o auto rádi pečují sami a chtějí mít péči o vůz pod kontrolou. Nejdůležitějším rozdílem oproti klasickým kartáčovým myčkám je samotný způsob čištění. K čištění vozu v bezkontaktní automyčce je totiž využíván jen silný proud vody a nedochází tak k jakémukoli mechanickému poškození laku. Bezkontaktní automyčky jsou v současné době nejmodernějším způsobem mytí vozidel.

Investujte do výstavby mycího centra

Vzhledem k oblibě automyček je výstavba automyčky také dobrým podnikatelským záměrem. Pokud se chcete o této oblasti něco víc dozvědět, najdete všechny potřebné informace na stránkách www.bkfcarwash.cz, což je společnost, která se specializuje na provoz moderní konstrukční kanceláře, která se zabývá vytvářením návrhů mycích linek. Společnost BKF CarWash se specializuje na čištění vozidel již řadu let a proto patří na trhu mezi vyhledávané firmy. Pokud chcete vsadit na kvalitu, pak si nechte vytvořit návrh právě zde a budete mít jistotu, že vaše samoobslužná myčka aut bude patřit k nejmodernějším zařízením.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje