7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeZprávyNabídka zboží nejen do skladu

Nabídka zboží nejen do skladu

Pro práci je nutno mít vybavení, o kterém jste někdy ani neslyšely. Pro práci s těžkými břemeny je zapotřebí je mít zajištěny, a proto se nejčastěji využívají vázací řetězy. Pro uskladnění nafty slouží nádrže na naftu a pro zemědělství využijete třeba obráběcí stroje a další mobilní přístroje. Pokud potřebujete něco z tohoto materiálu, ať se jedná o úklid, hygienu, průmysl nebo věci do skladu, pak se neváhejte podívat na stránky Extera.cz.

Jak uchovat naftu?

Také se nacházíte v místech, kde je čerpací stanice příliš daleko? Ať už jste farmář nebo je vám blízký průmysl, všude tady by pro vás mohly být ideálním řešením plastové nádrže na naftu. Výhodou takového balení je dvouplášť, který ochrání naftu před mechanickými vlivy, UV zářením a před extrémními vysokými i nízkými teplotám.

V nabídce jsou mobilní plastové nádrže na naftu nebo nadzemní nádrže. Standardní vybavení disponuje elektrickým čerpadlem, průtokoměrem a automatickou výdejní pistolí. K tomu je flexibilní hadice délky 6 metrů. Skříň na stojan je uzamykatelná, tím pádem se k tomu nedostane nikdo nepovolaný.

V balení dostanete i návod k obsluze a technickou dokumentaci.

Práce s těžkými břemeny

Ve skladu se často pracuje s břemeny. A aby se nic nestalo a aby vše proběhlo v pořádku, použijte vázací řetězy. Je jich více druhů a rozhodování je především podle účelu.

  • Pro těžká břemena je ideální čtyřpramenný vázací řetěz s pojistkou pro uchycení břemene ve čtyřech bodech nosností.
  • Pro středně těžké provozy je ideální závěsný vázací řetěz se čtyřmi háky s bezpečnostní pojistkou pro uchycení břemene.
  • Pro střední zatížení použijte závěsný vázací řetěz s okem a hákem do hmotnosti 3 150 kg.
  • Pro lehčí provozy najdete v nabídce vázací řetězy s okem a hákem s regulací délky řetězu.

Nabídka na Extera.cz je široká. Vyberte podle toho, co potřebujete.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje