7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeAuto MotoJak inovovat interiér Vašeho ojetého vozu?

Jak inovovat interiér Vašeho ojetého vozu?

Koupili jste si starší ojeté auto a rádi byste inovovali jeho vzhled? Autodoplňky do Vašeho nového vozu můžete za příjemnou cenu pořídit v e-shopu společnosti Vopi. Jen stěží interiér Vašeho auta ochráníte před nánosy nečistot bez kvalitních autokoberců.

Proč pořídit právě gumové autokoberce?

Společnost Vopi nabízí klientům autokoberce přímo od výrobce. Vybrat si můžete mezi gumovými a látkovými autokoberci. Gumové autokoberce nejrozšířenějších typů aut najdete v nabídkovém katalogu společnosti Vopi trvale skladem. Jejich dodání tak bude rychlé a Vy budete moci během několika hodin vyhodit staré autokoberce a položit na podlahu auta nové. Gumové autokoberce jedinečně kopírují tvar podlahy vozu. Obvykle jsou opatřeny protiskluzovým materiálem, který zajišťuje fixaci proti pohybu koberce na podlaze vozidla. Společnost Vopi vyrábí gumové autokoberce nejčastěji v černé, šedé a béžové barvě. Přesné gumové autokoberce se vyplatí používat celoročně, avšak obzvlášť potřebné jsou především v podzimním a zimním období.

Autopotahy od Vopi dodají Vašemu řízení absolutní komfort

Sortiment zboží firmy Vopi se však rozhodně neomezuje pouze na autokoberce. Naopak zde www.vopi.cz/autopotahy/ můžete koupit také kvalitně šité autopotahy, které ochrání Vaše sedadla před nechtěným opotřebením, zašpiněním či potrháním. Stěžejní výhodou autopotahů je zejména ochrana původního čalounění sedaček. Společnost Vopi dodává zákazníkům autopotahy šité na míru i oblíbené univerzální autopotahy. Autopotahy od společnosti Vopi můžete vybavit, jak sedadlo řidiče, tak jeho spolujezdců. Při dlouhých cestách oceníte především vyhřívané autopotahy, které dodají pocit pohodlí také v nočních hodinách či v chladných dnech.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje