7.6 C
New York
Středa, 1 února, 2023
zpravy
HomeCestováníSvět z ptačí perspektivy je krásný

Svět z ptačí perspektivy je krásný

Snili jste už někdy o tom, že budete sami pilotovat letadlo, či vrtulník? Chybí vám dostatečná kuráž, anebo nevíte, na koho se obrátit s realizací vašeho snu? Nebo jen prostě toužíte absolvovat nějaký vyhlídkový let a užít si tak nádherný výhled a mít tak svět doslova jako na dlani? S naší společností není nic problém. Stačí nám zavolat a zkušení profesionální piloti se postarají o to, aby se váš sen stal skutečností. Pořádáme vyhlídkové lety z různých koutů naší Země, jako jsou například vyhlídkové lety Brno, vyhlídkové lety Praha, či vyhlídkové lety Ostrava a spousta dalších našich měst. Tak neváhejte a leťte s námi!

Vydejte se za dobrodružstvím!

Neseďte doma a nemarněte čas čekáním. Seberte všechnu kuráž a vyleťte si s našimi instruktory za krásami naší vlasti. Není nic krásnějšího, než pohled na svět seshora. Přesvědčte se sami o našich kvalitách a svěřte se do rukou skutečných profesionálů ve svém oboru. Všechny vyhlídkové lety jsou dopodrobna rozplánované, piloti jsou zvyklí pracovat s laiky a také jsou zvyklí na jakékoliv zátěžové situace. Nemusíte mít vůbec žádné obavy. Garantujeme vám, že vše hravě zvládnete a budete tak mít jak na vlastní zkušenost s pilotováním letadla, tak na vyhlídkový let Praha jen ty nejkrásnější vzpomínky!

Proč letět právě s námi?
S vyhlídkovými lety, stejně tak i s instruktáží letu, máme již bohaté zkušenosti, které chceme dále předávat a plnit tak sny všem bez rozdílu. Vyhlídkový let realizujeme jen v těch nejlepších a nejmodernějších strojích, jaké může současný letecký trh nabídnout. Naši piloti jsou opravdoví profesionálové a vždy vám rádi vyhoví. Všichni naši cestující mají od nás při vyhlídkových letech nad Brnem, ale i při samostatném pilotování zajištěno pojištění až do výše 250 mil. EUR. Obdržíte od nás krásný dárkový poukaz, jehož platnost je 12 měsíců a navíc máte možnost výměny poukazu, pokud se netrefíte, za jiný typ letu. Vzhůru za dobrodružstvím! Těšíme se na vás!

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje