7.6 C
New York
Pátek, 17 září, 2021
zpravy
Home pro Muže Chceš být stylový? Měj po ruce dřevěného motýlka!

Chceš být stylový? Měj po ruce dřevěného motýlka!

Dřevěné motýlky rychle rostou na popularitě a jsou mezi Lvy Salónů velmi oblíbené. V dnešním článku ti proto představujeme dřevěné motýlky všech možných tvarů, látek a druhů dřeva. Máš tak možnost si nakombinovat dřevěného motýlka, který se zrovna hodí ke tvému outfitu. Ideální možností je například sladit dřevěného motýlka do barev svatby. V internetovém obchodě www.levsalonu.cz jsou v konfigurátorech obsaženy snad všechny možnosti barev, do kterých by svatba mohla být laděná. 

Všechny motýlky jsou vyráběné v České republice z pravého dřevěného masivu. Každý motýlek je díky barvě a struktuře unikátní a ty se tak staneš jediným majitelem na světě. Motýlky jsou vyráběny ze 4 druhů dřeva.

Jaké dřevo si vybrat? 

Prvním je třešňové dřevo, které patří do kategorie tvrdého dřeva. Je hladké a má krásnou načervenalou barvu. 

Dalším typem dřeva je ořech, který patří mezi nejpěstovanější dřeviny na světě. Pěstuje se pro své plody (vlašské ořechy), ale i pro své velmi kvalitní, tvrdé, tmavě hnědé dřevo. Motýlky tak dostávají úplně jiný rozměr. Tzv. ořešák má také krásnou strukturu. 

Velmi atraktivní jsou pak motýlky z exotického olivovníku. Má krásné dřevo s jedinečnou, krémově žlutou strukturou. Velkou výhodou olivového dřeva je odolnost proti poškrábání. 

Motýlky z javoru mají světlou, slonovitě bílou barvu. Dřevo je tvrdé, krásně lesklé a určitě si zaslouží svoje místo ve tvém výběru.

Dřevěné motýlky přímo na míru

Dále máš na výběr ze 4 tvarů dřeva a několik odstínů látek. Pokud si ale nevybereš svoji kombinaci, motýlky ze dřeva vyrábějí přímo na míru s jakoukoliv látkou. Třešničkou na dortu je pak gravírování. Na motýlka si tak můžete vygravírovat v podstatě cokoliv, jako je například datum svatby, firemní logo nebo jen svoje iniciály. Představivosti se meze nekladou. 

Tak neváhej a nakombinuj si toho svého dřeveného motýlka!

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje