7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
Homepro MužeChceš být stylový? Měj po ruce dřevěného motýlka!

Chceš být stylový? Měj po ruce dřevěného motýlka!

Dřevěné motýlky rychle rostou na popularitě a jsou mezi Lvy Salónů velmi oblíbené. V dnešním článku ti proto představujeme dřevěné motýlky všech možných tvarů, látek a druhů dřeva. Máš tak možnost si nakombinovat dřevěného motýlka, který se zrovna hodí ke tvému outfitu. Ideální možností je například sladit dřevěného motýlka do barev svatby. V internetovém obchodě www.levsalonu.cz jsou v konfigurátorech obsaženy snad všechny možnosti barev, do kterých by svatba mohla být laděná. 

Všechny motýlky jsou vyráběné v České republice z pravého dřevěného masivu. Každý motýlek je díky barvě a struktuře unikátní a ty se tak staneš jediným majitelem na světě. Motýlky jsou vyráběny ze 4 druhů dřeva.

Jaké dřevo si vybrat? 

Prvním je třešňové dřevo, které patří do kategorie tvrdého dřeva. Je hladké a má krásnou načervenalou barvu. 

Dalším typem dřeva je ořech, který patří mezi nejpěstovanější dřeviny na světě. Pěstuje se pro své plody (vlašské ořechy), ale i pro své velmi kvalitní, tvrdé, tmavě hnědé dřevo. Motýlky tak dostávají úplně jiný rozměr. Tzv. ořešák má také krásnou strukturu. 

Velmi atraktivní jsou pak motýlky z exotického olivovníku. Má krásné dřevo s jedinečnou, krémově žlutou strukturou. Velkou výhodou olivového dřeva je odolnost proti poškrábání. 

Motýlky z javoru mají světlou, slonovitě bílou barvu. Dřevo je tvrdé, krásně lesklé a určitě si zaslouží svoje místo ve tvém výběru.

Dřevěné motýlky přímo na míru

Dále máš na výběr ze 4 tvarů dřeva a několik odstínů látek. Pokud si ale nevybereš svoji kombinaci, motýlky ze dřeva vyrábějí přímo na míru s jakoukoliv látkou. Třešničkou na dortu je pak gravírování. Na motýlka si tak můžete vygravírovat v podstatě cokoliv, jako je například datum svatby, firemní logo nebo jen svoje iniciály. Představivosti se meze nekladou. 

Tak neváhej a nakombinuj si toho svého dřeveného motýlka!

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje