7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeTipyMinerální perly pro vaše nádobí a kuchyň

Minerální perly pro vaše nádobí a kuchyň

Chcete mít doma voňavé a čisté nádobí bez velké námahy a zároveň své kuchyni dodat prvek luxusu? Nový Pur Secret of the Mineral Pearls se nejen postará o dokonalou čistotu hrnců, pánví, talířů či příborů, ale stane se i skutečnou ozdobou každé kuchyně. 


O prémiový vzhled nového Puru Secret of the Mineral Pearls se starají jedinečné okem viditelné minerální perličky. Ty z něj dělají nejen účinného pomocníka v boji se špinavým nádobím, ale i dokonalou dekoraci, která se bude skvěle vyjímat na kuchyňské lince a svým vzhledem jistě potěší oči všech členů rodiny, a to nejen při každém mytí nádobí.

Kromě elegantního vzhledu je benefitem nového Pur Secret of the Mineral Pearls i příjemná vůně. Vybírat můžete ze dvou variant: granátové jablko a květ z pomerančovníku nebo svěží vůně lotosového květu. V kombinaci se silným čisticím účinkem navrátí tato novinka každému špinavému šálku, příboru a hrnci původní čistotu, lesk a dodá příjemnou vůni.


Stejně jako všechny produkty značky Pur, i nejnovější přírůstek v jejím portfoliu bere ohled na trvalou udržitelnost a ochranu životního prostředí. Láhev Pur Secret of the Mineral Pearls je tak vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu.


Nový Pur Secret of the Mineral Pearls je k dostání v běžné maloobchodní síti, jeho doporučená maloobchodní cena je 49,90 Kč (450 ml).

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje