7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyDo kapsy nebo do kabelky?

Do kapsy nebo do kabelky?

Co svět světem stojí, hýbou jím finance. Za ně si sice nekoupíte zdraví, ale bez nich je život velmi těžký. Jakmile se společnost rozhodla místo směnného obchodu používat mince, začalo se též řešit, kam se drahocenné korunky budou dávat.

A tak se začaly používat měšce na peníze a nejrůznější sáčky a pytlíky. S nástupem papírové měny se nám na scénu dostaly pánské a dámské peněženky. S příchodem kreditních karet, spousta jejich majitelů preferuje pouze pouzdra na kreditní karty, ale stále velká většina společnosti používá peněženky. Ne však jen k účelu uchování peněz, ale proto, že dnes a denně potřebujeme nejrůznější zákaznické a věrnostní kartičky, kartičku pojištěnce, občanský a řidičský průkaz a samozřejmě peníze a kreditní karty. A kde je jinak mít, než v peněžence.

Zákazníci se při nákupu peněženek dělí na dva tábory. Jedni preferují opravdu velké peněženky, tzv. kasírky, ženy dámské peněženky velké. Bývají to většinou prakticky založení jedinci, které mají rádi všechny důležité věci pěkně pohromadě.

Další sortou zákazníků jsou ti, kteří raději volí dámské peněženky malé, které se vejdou i do té nejmenší kabelky, pánové tak malou, aby se vešla do kalhot od jeansů. Tito lidé bývají většinou aktivnější a přátelštější.

Ať již preferujete velké, či malé peněženky, nezapomeňte si pořídit takovou, která bude ladit nejen s vaším životním stylem, ale i s outfitem.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje