7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeAuto MotoAutopotahy jako překonaný trend nebo aktuální hit?

Autopotahy jako překonaný trend nebo aktuální hit?

Používat nebo nepoužívat autopotahy? Jak a kde si je vybrat? Kolik stojí a proč jsou vyráběny z různých materiálů? Pořizujete si nový, ale už jetý vůz a chcete, aby vypadal jako ze žurnálu? Pak právě pro vás je pořízení nových autopotahů jediným řešením. Stejně tak ocení možnost výměny autopotahů také rodiče malých dětí.

Proč chránit sedačky autopotahy?

Zatímco dříve byly výměnné autopotahy takřka běžnou záležitostí, dnes už se s nimi setkáváme spíše výjimečně. Pro mnoho řidičů jsou již dávno překonaným trendem a znakem doby minulé, ale stále existuje řada řidičů, které na výhody autopotahů nedá dopustit. Při výběru nových autopotahů je nezbytné dbát na to, aby odpovídaly přesně danému modelu vozu. Zejména u novějších aut by totiž mohlo dojít k ohrožení života, pokud byste na sedačky vybavené airbagy dali univerzální autopotahy, které by airbagy nerespektovaly. Hlavní výhodou autopotahů je jejich snadná údržba. Autopotah jednoduše sundáte, vyperete a vrátíte zpátky. Mnohdy je to snadnější a rychlejší varianta, než se zdlouhavě pokoušet vydrhnout skvrny kartáči.  A kde vlastně můžete autopotahy sehnat?

Vybíráme nové autopotahy

Pokud chcete jednoduché autopotahy univerzální, které potřebujete spíše jako akutní, dočasné řešení, pak se klidně vypravte do supermarketu. Autopotahy zde seženete, ale připravte se na to, že budete mít omezený výběr barev a vzorů a také se může stát, že vám autopotah nebude v autě přesně sedět. Pokud chcete mít jistotu, že autopotahy budou ve vašem voze vypadat naprosto skvěle, pak si vybírejte ve specializovaných prodejnách. Využít můžete nabídku firmy Vopi, která se kromě autopotahů zaměřuje také na výrobu a prodej autokoberců. Velmi jednoduše si tak můžete sladit celý interiér vozu podle vašich představ, v jednom vzoru a barevném provedení.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje