7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
HomeCestováníVíno Old Porter jako dárek

Víno Old Porter jako dárek

Hledáte vhodný dárek k Vánocům a rádi byste darovali kvalitní víno? Sáhnout samozřejmě můžete po osvědčených českých vínech pocházejících z věhlasných jihomoravských vinic, avšak pokud víte, že se obdarovaná osoba nebrání žádným inovacím, pak rozhodně neuděláte chybu špičkovým španělským vínem Old Porter.

Proč darovat jako dárek právě víno Old Porter?

Španělské víno Old Portermile překvapí svou zářivě průhlednou barvou s odstíny mahagonu a jodu. Hned při otevření lahve ucítíte komplexní vůni rozinek s podtextem dřeva a jemného kouře. Španělské víno Old Porter si zamilují především ti, kteří upřednostňují sladká vína. Chuť tohoto vína je totiž jemně sladká a hřejivá. Pro víno je charakteristické také plné tělo a úžasná chuťová struktura zanechávající na patře lahodnou vzpomínku. Kdo ochutná víno Old Porter jednou, oblíbí si jej na tolik, že jej zařadí na svůj oblíbený nápojový list.

Nepřehlédněte ani aktuální nabídku na šťavnaté ovoce

Za skvělou cenu můžete toto víno pořídit v e-shopu společnosti BMC Brno. V portfoliu najdete červené, bílé i růžové víno Old Porter. Španělské víno s etiketou Old Porter Rich Sweet Wine zrálo čtyři roky v dubových sudech a pochází z regionu Montilla – Moriles. Toto červené víno se doporučuje konzumovat k dezertům, paštikám i kvalitním plísňovým sýrům. Kromě tohoto luxusního vína můžete z nabídkového katalogu společnosti BMC Brno objednat rovněž velkogramážní balení ovoce včetně broskví. Rovněž ananas v konzervách může doplnit Vaše zásoby ovoce. Z obou zmíněných druhů ovoce připravíte lahodné dezerty, moučníky i třeba ovocné poháry se zeleninou a šlehačkou.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje