7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyMóda je náš svět

Móda je náš svět

Kdo miluje módu je tu správně. Oblečení je nyní velmi důležité pro nás lidi. V minulosti se oblečení nepovažovalo za až tak důležité a to mávali jen zimní kabáty vyrobené z dobytka, holínky a také kalhoty. Tyto věci nosili stále a vůbec jejich to netrápilo. Nyní je doba jiná lidé se předjet, každý chce být jiný, dokonalý a jedinečný. Každý rok přichází nová kolekce a lidé se přímo perou o nové kousky, které jistě musí mít ve svém šatníku. Je to tak žijeme v jednadvacátém století a móda je náš svět. Oblečení je tak velmi důležité, že ostatní lidé si vždy všímají na lidech oblečení a úpravu obličeje. Tím chceme říci, že je velmi důležité se v této době starat o sebe. Dnes si řekneme o nových jarních kouscích, které jsou moderní.

1 tip

C:\Users\Lenka\Desktop\BLOGY\BLOG Chcete sa naučiť ladiť kabelky\kabelky\full_img_1411208.jpg
C:\Users\Lenka\Desktop\BLOGY\BLOG Chcete sa naučiť ladiť kabelky\kabelky\hmgoepprod (2).jpg

Bílá riflová sukně. Tento kousek je velmi populární a řekneme vám, že na opáleném těle ještě hezčí vynikne. K této sukni bychom zvolili saténové bílé tílko. Na vrch zvolíme něco výrazné a to například můžeme zelený blejzr. Tuto bílou to rozbije a věřte nám budete opravdu vypadat božsky. Stačí zvolit koženou kabelku v hnědé barvě a dokonalý outfit je na světě.

2 tip

Košilové kárované šaty. Šaty jsou dokonalým ženským prvkem. Nic více ženského neznáme jako jsou šaty. A proto károvaný materiál nyní opět frčí v módě, tak zkuste si pořídit nějaký kousek do svého šatníku. My bychom určitě volili šaty. K těmto šatům bychom zvolili černou koženou bundu, jako obuv černé mokasíny s otevřenou patou a na konec doplněk, který nesmí chybět je kožená silně růžová ledvinka. Tento outfit je skutečně dokonalý a geniální, co řeknete dámy?

C:\Users\Lenka\Desktop\BLOGY\BLOG Chcete sa naučiť ladiť kabelky\kabelky\700x860.jpg

3 tip

Dlouhé asymetrické šaty. Ano i tento kousek považujeme za novinku Jako ukázku jsme si zvolili tyto šaty v bílé barvě. Ale jako bonus k nim pokud chcete být jiná můžete zvolit modré potrhané džíny, a jak obuv zvolíme krémové lodičky. A samozřejmě nemůžeme zapomínat na kabelky, ty jsou velmi důležitou věcí pro vás outfit. My ženy je považujeme za takzvaný klenot, protože dokáží iz nudného outfitu udělat jedinečný a dokonalý. Takže zvolíme modrou koženou kabelku.

Dámy, doufáme, že se Vám tyto kousky jarní líbily a pevně věříme, že jste se alespoň trochu inspirovali tímto blogem. Hlavně nezapomínejte, že móda je nás svět a bez módy to prostě nejde.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje