7.6 C
New York
Pátek, 17 září, 2021
zpravy
Home pro Ženy Móda je náš svět

Móda je náš svět

Kdo miluje módu je tu správně. Oblečení je nyní velmi důležité pro nás lidi. V minulosti se oblečení nepovažovalo za až tak důležité a to mávali jen zimní kabáty vyrobené z dobytka, holínky a také kalhoty. Tyto věci nosili stále a vůbec jejich to netrápilo. Nyní je doba jiná lidé se předjet, každý chce být jiný, dokonalý a jedinečný. Každý rok přichází nová kolekce a lidé se přímo perou o nové kousky, které jistě musí mít ve svém šatníku. Je to tak žijeme v jednadvacátém století a móda je náš svět. Oblečení je tak velmi důležité, že ostatní lidé si vždy všímají na lidech oblečení a úpravu obličeje. Tím chceme říci, že je velmi důležité se v této době starat o sebe. Dnes si řekneme o nových jarních kouscích, které jsou moderní.

1 tip

C:\Users\Lenka\Desktop\BLOGY\BLOG Chcete sa naučiť ladiť kabelky\kabelky\full_img_1411208.jpg
C:\Users\Lenka\Desktop\BLOGY\BLOG Chcete sa naučiť ladiť kabelky\kabelky\hmgoepprod (2).jpg

Bílá riflová sukně. Tento kousek je velmi populární a řekneme vám, že na opáleném těle ještě hezčí vynikne. K této sukni bychom zvolili saténové bílé tílko. Na vrch zvolíme něco výrazné a to například můžeme zelený blejzr. Tuto bílou to rozbije a věřte nám budete opravdu vypadat božsky. Stačí zvolit koženou kabelku v hnědé barvě a dokonalý outfit je na světě.

2 tip

Košilové kárované šaty. Šaty jsou dokonalým ženským prvkem. Nic více ženského neznáme jako jsou šaty. A proto károvaný materiál nyní opět frčí v módě, tak zkuste si pořídit nějaký kousek do svého šatníku. My bychom určitě volili šaty. K těmto šatům bychom zvolili černou koženou bundu, jako obuv černé mokasíny s otevřenou patou a na konec doplněk, který nesmí chybět je kožená silně růžová ledvinka. Tento outfit je skutečně dokonalý a geniální, co řeknete dámy?

C:\Users\Lenka\Desktop\BLOGY\BLOG Chcete sa naučiť ladiť kabelky\kabelky\700x860.jpg

3 tip

Dlouhé asymetrické šaty. Ano i tento kousek považujeme za novinku Jako ukázku jsme si zvolili tyto šaty v bílé barvě. Ale jako bonus k nim pokud chcete být jiná můžete zvolit modré potrhané džíny, a jak obuv zvolíme krémové lodičky. A samozřejmě nemůžeme zapomínat na kabelky, ty jsou velmi důležitou věcí pro vás outfit. My ženy je považujeme za takzvaný klenot, protože dokáží iz nudného outfitu udělat jedinečný a dokonalý. Takže zvolíme modrou koženou kabelku.

Dámy, doufáme, že se Vám tyto kousky jarní líbily a pevně věříme, že jste se alespoň trochu inspirovali tímto blogem. Hlavně nezapomínejte, že móda je nás svět a bez módy to prostě nejde.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje