7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeAuto MotoVýprava do jednoho neobvyklého pneuservisu Icarauto

Výprava do jednoho neobvyklého pneuservisu Icarauto

Pneuservis Icarauto jsem měl možnost navštívit před pár lety, kdy jsem potřeboval opravit poškozený disk u svého tehdejšího vozu a oni byli tenkrát firmou, na kterou mi padl prst ve Zlatých stránkách. Dnes už jsme dlouholetými partnery a poskytují mi řadu služeb, které využívám. Bylo to tenkrát štěstí, že jsem vybral právě je a tak je zkouším doporučit i vám.

Kam s ním po nehodě?

Na to mi odpověděli právě až v Icarauto. Manželka tehdy nedobrzdila a zle pochroumala disk o obrubník. Límec prohnutý a prasklý, jako každý správný muž jsem nad tím zabědoval, ale byl jsem rád, že se nikomu nic nestalo. V Icarauto mi řekli, že s opravou disku i tak nebude problém. Trošku se mi tomu nechtělo věřit, ale kolo jsem k nim stejně zavezl.

Jde se na věc

Sundali pneumatiku, disk prohlédli, vložili do speciálního automatu, který rotačním pohybem disk opět zformoval do krásného kruhu. Tedy až na prasklou část límce, kterou odřízli a na její místo navařili nový kus materiálu. Po zabroušení a opětovném prohnání rovnacím automatem byl disk opravdu krásně kulatý. Celý disk pak ještě přelakovali a vypadal opět jako nový. Celá oprava disku navíc probíhala pouze v prostorách firmy Icarauto.  Nebyli tak pouze nějakým „sběrným místem“, kam se zakázky soustředí, ale všechnu práci si udělali sami a také za ni zodpovídali. Tento přístup se mi opravdu zalíbil a tak jsem začal využívat i další doplňkové služby.

Pneuservis Icarauto
Pneuservis Icarauto

Něco navíc, oprava alu disků

Kromě oprav alu disků Icarauto nabízí i možnost uskladnění vašich kol s disky, či pneumatik, mimo sezónu. Kola jsou před uskladněním umyta ve speciální myčce a impregnována. Tak se o ně mnohdy nemáte možnost postarat ani doma, i když pro ně máte místo.

Kola si nechávám plnit dusíkem. U Icarauto nejde jen o marketingový tah a módní výstřelek. Používají speciální technologii plnění s pomocí vakuování, kdy je z pneumatiky odčerpán vzduch, který u běžného plnění z lahve výslednou směs ředí. Můžu si tak užívat maximálních výhod dusíkové náplně, tedy stálý tlak za všech teplot okolního prostředí.

Pneuservis Icarauto Praha 4

1 COMMENT

Comments are closed.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje