7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeZdravíProcare Medical s.r.o. neustále rozšiřuje nabídku svých služeb

Procare Medical s.r.o. neustále rozšiřuje nabídku svých služeb

Společnost Procare Medical se v České republice během své dvanáctileté působnosti prosadila především jako agentura domácí péče Praha a poskytovatel domácí fyzioterapie.  Důvěru svých klientů si získala právě díky kvalitě poskytovaných služeb. Avšak společnost ProCare Medical nezahálí a své kvalitní služby neustále rozšiřuje i v dalších odvětvích a v dalších regionech (Liberec, Hradec Králové, Benátky nad Jizerou). Jakých dalších služeb společnosti Procare Medical je tedy možné využít?

Dopravní zdravotní služba

Kromě již zmíněné domácí zdravotní péče a fyzioterapie nabízí společnost Procare Medical od roku 2017 také převozovou sanitní službu v Praze a ve Středočeském kraji. Nestátní dopravní zdravotní služba ProCare Medical zajišťuje dopravu do/ze zdravotnických zařízení k vyšetření nebo léčení. Dále tato služba zabezpečuje přepravu nemocných, raněných a rodiček.

Soukromá sanitka Praha je navíc hrazena ze zdravotního pojištění klienta (v případě, že má od svého lékaře Příkaz k přepravě) nebo lze tento převoz hradit přímou platbou dle ceníku. Tato služba je dostupná všem klientům.

Zajištění zdravotních sester do lékařských ambulancí

Společnost ProCare Medical dále nabízí své služby také lékařům. V případě, že jste lékař, tak určitě oceníte službu, která zajistí dočasnou kvalitní náhradu do vaší ordinace za vaši zdravotní sestru. V případě dovolené či náhlého onemocnění vaší zdravotní sestry se o náhradu po dobu její nepřítomnosti postará společnost Procare Medical.

Další poskytované služby

To však není zdaleka vše, společnost nabízí řadu dalších služeb pro své klienty. V nabízených službách této společnosti lze nalézt například poskytování odborné péče klientovi, který je odkázán na domácí plicní ventilaci. Dále krátkodobé či dlouhodobé hlídání nemocných i zdravých dětí zdravotními sestrami. Společnost ProCare Medical také zajišťuje pro lékaře, sestry i širokou veřejnost výukovou a lektorskou činnost ProCare Academy.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje