7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeZprávySpolečnost Afriso představuje novou generaci ventilů

Společnost Afriso představuje novou generaci ventilů

Společnost Afriso, která byla založena již v roce 1896, se řadí mezi přední odborníky měřící, monitorovací a regulační techniky pro domácnost, průmysl a techniku ochrany životního prostředí. Na český a slovenský trh společnost Afriso vstoupila v roce 1995. V současnosti lze nalézt její pobočky po celém světě.

Úspěch této firmy spočívá především v tom, že ví, co trh potřebuje a přináší tak vždy tržně orientované produkty a inovace. Zdokonalení a vylepšení se dočkala i nabídka ventilů této společnosti. A jaké ventily byly vylepšeny?

Termostatický směšovací ventil

První praktické vylepšení spočívá v inovovaném termostatickém směšovacím ventilu nové generace ATM NG, který vyniká především rychlou reakcí na změnu tlaku a teploty. Ventil tak zajišťuje spolehlivé směšování studené a teplé vody v systému. Dále slouží jako ochrana proti popálení horkou vodou, proto je vhodný pro montáž do školek, hotelů a dalších míst, kde je potřeba dbát zvýšené opatrnosti a předejít opaření osob.

O širokém využití směšovacího ventilu ATM NG svědčí také možnost využití v systémech podlahového vytápění, kde dokáže nahradit rozsáhlé a nákladné řídicí systémy. Ventil ATM je dále odolnější vůči potenciálním kontaminujícím látkám a vnitřní konstrukce je vyrobena z mosazi. Nedochází k vymývání zinku a zároveň obsahuje nízké množství škodlivého olova. Tento typ ventilu tak umožňuje lepší provozní parametry a vyšší efektivitu. Účinnost nového ventilu ATM je navíc potvrzena patentem.

Směšovací ventil

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje