7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyBiorevitalizace

Biorevitalizace

Ať se člověk snaží sebevíc, příznaky stárnutí pokožky bohužel nelze zastavit. Dobrá životospráva a péče může stárnutí pokožky výrazně zpomalit, ale ne odstranit docela. Pokud i vás příznaky stárnutí pleti dostihly, zkuste zapřemýšlet nad podstoupením biorevitalizace. Podle odborníků z pražské kliniky Altos se jedná o jednu z nejčastěji prováděných metod regenerace pokožky, mezi jejíž nespornou výhodu patří vedle přirozenosti použitého procesu i to, že zákrok není nijak limitován věkem.

Využití biorevitalizace

Biorevitalizace se využívá jako prostředek v boji proti příznakům stárnutí pleti u pacientů se sníženým kožním turgorem. Tuto metodu vedle odstranění přirozených procesů stárnutí, jako jsou vrásky, využijete při problémech způsobených při opalování, nebo u problémové kůže s velkými póry a vysokou hladinou vylučování mazu, stejně jako u příliš suché kůže. Biorevitalizace také může pomoci, pokud se potýkáte s nekontrolovatelným hubnutím, nebo pokud hledáte nějakou rehabilitaci po agresivních kosmetických procedurách. Poradí si i s mdlou šedou barvou pokožky obličeje nebo zvýšeným výskytem pigmentových skvrn. Pomocí biorevitalizace dodáte své pleti zdravý a mladistvý vzhled.

Princip ošetření

Při biorevitalizaci se injekčně aplikuje pod kůži kyselina hyaluronová, která se v těle přirozeně vyskytuje. Jedná se tak o tělu vlastní, přírodní látku bez vedlejších účinků. Kyselina hyaluronová v těle spouští hned několik procesů vedoucích k regeneraci pokožky. Má vysokou hydratační schopnost, to znamená, že na sebe váže molekuly vody, a pomáhá tím udržovat potřebnou vlhkost pokožky a její zdravou barvu. Další skvělou schopností kyseliny hyaluronové je to, že přispívá k novotvorbě kolagenu, což je látka zodpovědná za pevnost a pružnost pokožky. S přibývajícím věkem však obsah kyseliny hyaluronové v těle klesá a právě s tím vám pomůže biorevitalizace. Při zákroku se používá speciálně upravená kyselina hyaluronová, která má vyšší hydratační schopnosti a delší dobu vstřebávání, dosáhne se tak déletrvajícího efektu.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje