7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeTipyPánská trička a pánské polokošile - oblečení ležérní versus elegantní

Pánská trička a pánské polokošile – oblečení ležérní versus elegantní

Ležérnost (pánské tričko) nebo elegance (pánská polokošile)? Na první pohled dva protipóly: nenucenost (pánské tričko bez potisku či s potiskem) versus vybíravost (pánské polo tričko); uvolněnost (pánské tričko) versus uhlazenost (pánská polokošile). Každý muž má svůj oblíbený způsob oblékání. Není však třeba lpět pouze na jedné variantě. Mužský šatník může být natolik flexibilní a univerzální, že dokáže uspokojit touhu po eleganci, ale i po jednodušším, uvolněnějším vzhledu. Stačí vědět, jak na to.

Kamarádka ležérnost

Není nic špatného na tom, pokud muž preferuje jednoduché oblečení, ve kterém se cítí nadmíru pohodlně. Vůbec to neznamená, že musí jít o oblečení, které je fádní, které nemá styl. Právě naopak! Pánské tričko a rifle jsou klasika na běžné nošení. Proč ale zůstat u základů? Je moderní nosit vrstvy, oblečte si tedy na pánské tričko či pánskou polokošili stylový bavlněný svetr, který zvýrazní vaši postavu. Nemáte rádi svetry? Sáhněte po pánské mikiněpánské mikině s kapucí nebo pánské mikině na zip. Internetový obchod wowdoplnky.cz jich má ve své nabídce opravdu požehnaně. Vybere si opravdu každý! Základem je, abyste v takovém oblečení cítili pohodlně. Je vhodné pro volný čas, ale i do vhodně zvolené společnosti, a také na posezení a párty.

Vstříc eleganci

Elegance nemusí nutně znamenat černý oblek, manžetové knoflíčky a drahé hodinky. Moderní muž se umí elegantně obléci pro konkrétní příležitost i jinak. Stačí třeba pánské tričko bez potisku nebo úžasně slušivá pánská polokošile. Obé doplněné pánskou mikinou na zip. K tomu tmavé, přinejhorším šedé kalhoty. Rifle v tomto případě nejsou vhodným kandidátem, kalhoty chinos se však již dají aplikovat relativně úspěšně. Nezapomeňte na vhodný kožený opasek a k tomu sladěné boty. 

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje