7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeBydleníUbytování v Praze snadno a rychle

Ubytování v Praze snadno a rychle

Potřebujete se ubytovat v Praze nebo sháníte ubytování pro své zaměstnance, školní zájezd nebo jinou skupinu? Pak vám jistě přijde vhod náš tip na levné ubytování, které nabízí Rezidence Topolová na Praze 10.

Ubytování je možné pro skupiny i jednotlivce. Rekonstruované pokoje se základním vybavením jsou velmi útulné. Rezervujte si ubytování včas. Budete tak mít jistotu, že v daném termínu nebude naplněna kapacita. Vybrat si můžete ubytování v několika kategoriích.

Nejlevnější variantou je hostelové ubytování, kde ceny začínají při dlouhodobějším pobytu na 149 Kč/noc.

brilante.cz_rezidencetopolova_cz_01

Pokud byste měli zájem o komfortnější typ ubytování, jistě byste spíše zvolili formu penzionu, kde za jednolůžkový pokoj zaplatí velmi příznivou cenu 385 Kč/noc. Ve dvoulůžkovém či třílůžkovém pokoji se dokonce dostanete na cenu 300 Kč/noc, což je na pražské poměry opravdu velmi nízká částka.

brilante.cz_rezidencetopolova_cz_02

Zákazníci, kteří si potrpí na opravdu luxusní formu ubytování, pravděpodobně dají přednost ubytování v apartmánu, kde za celý apartmán zaplatí 735 Kč/noc.

brilante.cz_rezidencetopolova_cz_03

V Rezidenci Topolová můžete využít dlouhodobé i krátkodobé ubytování. Pokud hledáte příjemné prostředí, pak je multifunkční dům vítaným řešením.

Rezidence topolová nabízí i možnost prodeje bytu

Pokud sháníte trvalé ubytování v Praze, tak i v tomto má pro vás Rezidence Topolová řešení. Nabízí výhodný prodej bytů, kde neplatíte žádnou provizi za zprostředkování. Garsonka Praha je vhodné řešení pro ubytování mladého páru či jednotlivce. Pořídit si můžete moderní, zrekonstruovaný byt se základním vybavením. Výhodou jsou nízké měsíční náklady na provoz bytu, které se pohybují pouze kolem částky 2 500 Kč/měsíc (za teplo, vodu, elektřinu, úklid společných prostor, recepce, odvoz odpadu…).

brilante.cz_rezidencetopolova_cz_04

Ubytování Praha v Rezidenci Topolová vám pomůže v situaci, kdy dojíždíte za prací, chystáte se sem na dovolenou nebo hledáte společné bydlení s přáteli či přítelkyní. Nemusíte prohlížet nabídky realitních kanceláří, které si účtují velké poplatky. Stačí si jednoduše domluvit termín a požádat o rezervaci. V Rezidenci Topolová si budete užívat výhod bydlení na klidném místě, nedaleko centra Prahy a přitom za nízkou cenu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

Press-News.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje