7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeZprávyPijte kvalitní víno každý den

Pijte kvalitní víno každý den

Bílé, červené či růžové – na tom nezáleží, hlavně ať je to kvalitní víno. Tento mok dokáže vylepšit i ten nejhorší den, a proto bychom ho měli pít každý den. (Hezky se to rýmuje.) Je mnoho důvodů, proč sáhnout po sklenici dobrého kvalitního bílého vína nebo dobrého kvalitního červeného vína každý den a občas si dopřát rovnou celou láhev. Kvalitní víno je nejlepší volba, jakou můžete při výběru alkoholu udělat. Proč? Po láhvi kvalitního vína se určitě nebudete cítit jako trosky.

Máte rádi sýr?

Mnohem více si na něm pochutnáte, pokud si k němu dopřejete lahodného společníka v podobě kvalitního bílého vína nebo kvalitního červeného vína. Záleží na tom, kterému dáváte přednost.

Chcete žít dlouho?

V tom případě si pořiďte degustační sadu vín a vyzkoušejte, které vám nejlépe chutná. Milovníci vína mají totiž delší “životnost” než třeba pivaři nebo lidé, kteří konzumují tvrdý alkohol. Ale to není zdaleka všechno! Kvalitní bílé víno a kvalitní červené víno vám zajistí dokonce delší život než abstinentům.

Máte rádi sex?

V tom případě si před ním dopřejte vždy krapet kvalitního vína. Kvalitní víno vám totiž dodá sebevědomí a chtivost – ideální kombinace pro parádně prožitý sex.

Kazí vám život deprese?

Sklenice kvalitního vína každý den depresi spolehlivě zahání. Prokázala to celá řada výzkumů, která se na toto téma konala. A pokud jde o muže, jiné výzkumy potvrdily, že sklenka vína denně snižuje riziko vzniku rakoviny prostaty až o 50 %.

Chcete být dlouho mladí?

Kvalitní víno je bohaté na antioxidanty. Antioxidanty, kromě jiného, brání tvorbě vrásek. Kvalitní bílé víno a kvalitní červené víno navíc odbourává stres a stres, jak známo, vrásky přidává.

Pokud vás tyto řádky navnadili na kvalitní víno, neváhejte se zúčastnit degustace vína v Praze. Na degustaci vín zjistíte, které víno je kvalitní víno a které víno vám bude nejvíce chutnat.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje