7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeCestováníKonferenční prostory v Praze

Konferenční prostory v Praze

Sháníte prostor pro setkání s kapacitou 15, 30 nebo 60 lidí? Přejete si tuto možnost zkombinovat s lokalitou v samém srdci našeho hlavního města, možností ubytování v klidné residenční čtvrti, odkud to ale máte jen na dosah ruky do víru velkoměsta? Jste na správné adrese! Co vše si můžete dopřát?

Hotely v Praze 3? Nejlepší volba!

Těžko byste v Praze hledali příhodnější lokalitu pro pořádání konferencí, než je právě Žižkov. Jeho ideální pozice v samém centru města, ale přesto stále daleko od nepříjemných zástupů hlučných turistů, je ta nejlepší volba. Hotely v Praze 3 vám mohou kromě pohodlného a luxusního ubytování v Praze nabídnout také restauraci, lobby bar nebo možnost využití hotelového taxi. A co konference?

Pořádáte konferenci? Zvolte hotel na Žižkově!

Hotel na Žižkově byl vytvořen nejen za účelem poskytnutí ubytování i té nejnáročnější klientele, je také vybaven hned třemi konferenčními místnostmi. Pokud tedy sháníte prostory pro menší konference s maximální kapacitou 15 nebo 30 lidí, zarezervujte si své místo včas. Nabízí se i jedinečná možnost zorganizovat větší konferenci s maximálním počtem až 60 účastníků. Jaké vybavení místností vám může hotel nabídnout?

Konferenční místnosti v Praze na Žižkově

Konferenční místnosti v Praze byly speciálně upraveny tak, aby splňovaly náročné požadavky jednotlivých klientů. Samozřejmostí je konferenční technika, dokonalá akustika nebo připojení na vysokorychlostní internet. V konferenčních prostorách však můžete využít také individuálně nastavitelnou klimatizaci, kterou oceníte v kteroukoliv roční dobu. Prostory se přizpůsobí i vašim požadavkům, včetně na míru připravených Coffee breaků nebo lunch/diner buffetu či servírovaných menu.

Hledáte konferenční místnost v Praze? Obraťte se tam, kde vám kromě špičkového vybavení místností zajistí také nepřetržitou asistenci odborného technického personálu, možnost pestrého výběru jídla, ale i ubytování a hotelového taxi. Vítejte v Praze!  

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje