7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyJak zvládnout rozchod

Jak zvládnout rozchod

Toto téma je ne vždy příjemná, respektive je zcela nepříjemná, nechtěná a nevyhledavaná. Je jedno, jestli se rozcházite po roce, deseti nebo dvaceti letech. Nikdy to není něco, co je bez problémů a slz. Jde povětšinou o vyhrocené emoce a když je po všechno najednou přijde to prázdno a ticho. Jak to však zvládnout? Nabídneme Vám pár tipů, které mohou být pro vás právě to, co vás z těchto těžkých chvil postupně dostane ven do normálu, do života jako dříve.

Dovolená

Jděte na dovolenou. Ideální bude, když nepůjdete sama, ale najdete si nějakou kamarádku, nebo se začlente do partie více lidí. Je však třeba dát pozor na to, aby nešlo o partu zamilovaných párečkú, ale nejlépe nezadaní a stejně svobodní ptáci jako vy. Pokud však je ve vašem věku problém najít takovou partu lidí, klidně hledejte na netu. Určitě nejste sama, kdo si potřebuje odpočinout od všech emocí. Také fungují na internetu různé seznamky, kde můžete najít někoho, s kým si společně výlet užijete a tak můžete zahodit tyto těžké starosti za hlavu. Možná i naopak, pokud se potřebujete promluvit, tak si umíte najít společnou řeč a tak se oboustranně podpořit.

Sport

Hýbejte se. Ano, zvedněte se ze sedačky, zahoďte haldy kapesníků a negativity a oblečte si tepláky, tričko a kvalitní tenisky. Vezměte si příjemnou hudbu do uší a zaběhejte si. Provětrá vám to hlavu a mysl. Dodá vám to mnoho energie a vy budete mít hned chuť dělat něco smysluplného. Dopřejte si masáž. Uvolněte si ztuhlé svaly a vypusťte tento celý smutek ze sebe. Jděte do sauny a vypoťte celou tu špínu a nános nostalgie za starým životem. Věnujte se sobě. Najděte si sport, který vás baví. Začněte tím, co jste vždy obdivovali a střídejte sporty. Určitě najdete takový, pro který budete žít a každé ráno se s radostí probouzet. Jen začněte od vašeho gauče. Postavte se z něj a opusťte vaše útočiště neštěstí.

Nákup

My, ženy a nákupy. Je to něco, co k nám prostě patří. Žádný chlap nedokáže pochopit, jaká spokojenost je v nás, když se procházíme mezi regály nebo slídit po internetových stránkách různých e-shopů. Je to pro nás něco, kde dokážeme vypnout a relaxovat. Denně nás pohlcuje velké množství krásných outfitů, které chceme mít i my. Chceme se odít od hlavy po paty do krásných věcí, od bot, přes koženou kabelku až po klobouk na hlavě. A právě to nám vyčaruje úsměv na tváři a cítíme se spokojeně v novém outfitu, který nám neskutečně pasuje. Rady investujeme do kvality, kupujeme si výrobky z pravé kůže, přírodních materiálů, zlato a stříbro. Udělejme to iv tomto období, v těžkém období, abychom mohli znovu nabrat sil do nového života, který nás čeká. Odměňte se, zasloužíte si to. Přece jste přežili velký milník ve svém životě. Investujte do sebe. Kupte si něco kvalitní.

Úsměv

Usmívejte se. Jen tak. Nechce se vám, to je jasné. Ale zkuste to. Usmívejte se na sebe v zrcadle, na ulici, na lidi. Oni vám to vrátí a uvidíte vám bude lépe. Ne nadarmo se říká, že úsměv léčí. Léčí i v tomto případě, jen dejte tomu šanci. Nepůjde to hned, ale časem určitě. Jen se nevzdávejte hned. Lidská psychika je velmi komplikovaná, ale zároveň i velmi obdivuhodná. Úsměv dokáže zázraky!

Existuje neskutečné množství činností, které můžete dělat a tím vypustit všechny negativní myšlenky z vaší mysli. Důležité je hledat, neopustit se. Určitě je tu něco pro vás. Možná právě potom, když se vaše mysl uzdraví, najdete chuť opět na nějakého člověka, se kterým byste opět chtěli sdílet společnou domácnost. Zvýšíte si vlastní sebevědomí, které je nyní možno někde úplně dolů. Začnete mít pod palcem své emoce, které jsou momentálně velmi vyhrocené a vy nenávidíte nejen opačné pohlaví, ale celý svět. Možná vám to bude trvat více než rok, možná méně než měsíc. Je to už na vás, jak moc budete chtít a co proto uděláte. Neboť opravdu se dá. Svědčí o tom mnozí před vámi a budou o tom svědčit i mnozí za vámi. Je to prostě tak, sice to není příjemná část života, ale jednoduše i rozchod k němu patří.

Zdroj obrázků: www.google.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje