7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeBydleníChováte doma pejska? Dopřejte mu kvalitní krmivo

Chováte doma pejska? Dopřejte mu kvalitní krmivo

Potom vám jde určitě o to, aby dostával to nejlepší krmivo pro psy, byl ošetřován kvalitní kosmetikou pro psy a vybaven nejkvalitnějšími chovatelskými potřebami pro psy.

Když už ale dopřáváte svému psovi co nejvíce lásky a materiálního zabezpečení, měli byste myslet i na sebe, na svoje potřeby. Samozřejmě ty, které souvisí s péčí o psa. V e-shopu minadog.cz najdete kromě výše uvedeného také pomocníky pro péči o domácnost se psy. Zejména v případě, že obývá váš čtyřnohý kamarád interiér bytu nebo domu společně s vámi. V takovém případě je potřeba úklidu kvalitními čistícími přípravky mnohonásobně vyšší, než v domácnosti bez domácích mazlíčků. Očistěte a provoňte svou domácnost kvalitními přípravky péče o domácnost se psy a pořiďte si enzymatický odstraňovač moči, pachů a skvrn a přírodní aromatický dezinfekční prostředek pro hubení parazitů, plísní, bakterií a virů v pelíšku, dekách a hračkách vašeho psa. Pro celoplošnou dezinfekci v prostoru je zde Aroma Sanitol, který zajistí čistý, a navíc krásně vonící byt, domeček nebo pelíšek vašeho zvířecího kamaráda.

Pro zdraví a prevenci vašeho psa

Jak už bylo řečeno v úvodu, není určitě pochyb o tom, že váš pejsek dostává správné krmivo pro psy (granule pro psy, konzervy pro psy, doplňky stravy pro psy i pamlsky pro psy). Měli byste však vědět také o speciálních přípravcích pro psy, které vám pomohou řešit jejich nejrůznější potíže, mohou však sloužit také jako prevence určitých problémů.

Pro zdraví a bezpečí vašeho psa

Speciální přípravky pro psy mohou být prevencí nebo léčbou nejrůznějších poruch a chorob srsti a kůže pejsků, mohou vyřešit problémy s hárajícími fenami i značkováním na nevhodných místech. Součástí kosmetiky pro psy jsou kromě těchto speciálních přípravků pro psy také přípravky na péči o zuby pro psy, šampony pro psy, kondicionéry pro psy nebo třeba aromaterapie pro psy. V zásobě mějte vždy antiparazitika pro psy. Z dalších chovatelských potřeb pro psy je klíčová i reflexní výbava pro psy.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje