7.6 C
New York
Středa, 1 února, 2023
zpravy
Homepro MužeMS v hokeji, aneb postup do čtvrtfinále

MS v hokeji, aneb postup do čtvrtfinále

Rok se s rokem sešel a opět jsme se dočkali Mistrovství světa hokeji, aneb necelý měsíc hokejové euforie. Letošní Mistrovství světa hostí dvě největší ruská města, a to Moskva a Petrohrad.

Mistrovství světa v hokeji
Mistrovství světa v hokeji

Před začátkem letošního Mistrovství světa v českém týmu probíhala obrovská nejistota. Velké výkonostní výkyvy v přípravných zápasech, jako například velká prohra se Švédskem v zápase prvním, a naopak velká výhra Česka na Švédském v odvetě. Také nejasná stálá sestava téměř až do samotného Mistrovství světa v nás vzbuzovala pocit nejistoty. Dalším bodem byl samotný fakt, že na letošním mistrovství se má objevit 13 nováčků, což historie nepamatuje.

Český tým byl tedy velmi podceňovaný, ale už samotná výhra nad Ruskem vzbudila euforii. Občanské výkyvy sice potkaly i náš, český tým, ale skupinu jsme si rozehráli tak skvěle, že ze základní skupiny postupujeme na krásném 1. místě, a to i přesto, že sdílíme skupinu s hokejovými velmocemi, jako je Rusko a Švédsko. Je však USA nejvhodnějším soupeřem pro čtvrtfinále? Máme možnost USA porazit a dostat se do samotného finále? Nebo dokonce získat nějakou medaili? To už je jen na našich hokejistech. Proto musíme podporovat náš tým až do poslední chvíle a ve čtvrtek fandit z plných sil.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje