7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
HomeTipyDrcená rajčata i jejich mnohé jiné podoby přivezené rovnou ze Španělska? Ano,...

Drcená rajčata i jejich mnohé jiné podoby přivezené rovnou ze Španělska? Ano, díky MBC Brno

Jestliže máte pizzerii, restauraci, jídelnu nebo třeba cateringovou společnost, ale i mnohé jiné, jistě se neobejdete bez konzervovaných krájených, drcených rajčat, protlaků a podobně. To, zda bude jídlo chutné, je rozhodující už při výběru ingrediencí. Kvalitní, chutná, voňavá rajčata pro velkoodběratele, ale i mnohé další zboží přivezené ze slunného Španělska najdete na mbcbrno.cz.

Společnost s mnohaletou tradicí

BMC Brno je na trhu již od roku 1992 a dovozu potravin ze Španělska se věnuje od roku 1996. Koupit si u ní můžete drcená rajčata na drobné kousky s rajčatovou šťávou, která nemají zbytečné přídavné látky. Jedná se o základní složku polévek, omáček nebo k dochucování různých jídel. Balení o hmotnosti 10 kg je ideální pro výrobu potravin nebo restaurace a sítě Horeca.

Vyzkoušet můžete i drcená rajčata v plechovce Polpa Fine di Pomodoro, která jsou kvalitní a taktéž bez zbytečných přídavných látek. 4 050 g balení drcených rajčat v plechovce je ideální pro ty, kdo rajčata jedí velmi často, nebo pro pizzerie, restaurace a podobně.

BMC Brno přiváží i rajčata sušená na slunci ve slunečnicovém oleji, krájená rajčata, loupaná rajčata, pizza Salsu kořeněnou 12/14° BRIX nebo pizza Salsa kořeněnou 14/16° BRIX. Další variantou je omáčka s rajčaty pizza Salsa MARTINETE nekořeněná 12/14° BRIX nebo Pizza Salsa přírodní 14/16 ° BRIX.

Mnoho druhů ovoce, zeleniny a dalšího zboží pro přípravu jídel

Nejen rajčata dováží BMC Brno. Koupit si můžete i sterilované artyčoky, chřest, cizrnu, fazole, hrášek, kukuřici, zeleninové delikatesy a zeleninové směsi. Z ovoce jmenujme např. mandarinky, hrozny, hrušky, meruňky, broskve, ananas, citronovou šťávu…

Podívejte se na kompletní nabídku a kupte si zboží, které z vašich pokrmů udělají zaručeně chutné kousky.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje