7.6 C
New York
Čtvrtek, 9 února, 2023
zpravy
HomeBydleníDo nového bydlení s novou postelí z masivu

Do nového bydlení s novou postelí z masivu

Vybavujete byt nebo potřebujete novou postel? Vhodnou volbou je postel z masivu. Základem našeho zdraví je kvalitní a dobrý spánek, který vám zajistí právě dřevěné postele s roštem ze stejného materiálu.

Postele z masívu jsou oblíbené

Postele z masivu jsou mezi zákazníky oblíbené kvůli jednoduchému a funkčnímu vzhledu, dlouhé životnosti, snadné montáži i demontáži. Jednou z dalších výhod, kterou zákazníci ocení, je také možnost namíchání mořidla dřeviny přímo na míru konkrétní ložnici.  Pořízení postele z masivu není nijak nákladné, naopak jde o investici na desítky let, obzvláště, když zvolíte dubové či bukové dřevo, případně rovnou exotické.  Postele z masivu pořídíte jako klasickou postel nebo dvoulůžko. Základem každé postele je rám, jeho pevnost a stabilitu zajistí právě masivní dřevo. Dřevo je díky povrchové úpravě chráněno před vlhkostí, oděrem a škrábanci.

Proč dřevěnou postel do ložnice?

Myslíte si, že už dřevo dávno není moderní? Rozhodně se nenechte mýlit! Ačkoliv najdete na trhu nábytek z plastu, dřevo patří do každého interiéru. Postele z masivu jsou charakteristické velkou tuhostí, rozhodně vám vydrží déle, než dvě sezony. Oblíbené jsou postele s úložným prostorem a s možností výklopných roštů podle přání. Samozřejmostí je rozumná cena a komunikativní přístup výrobce.

Nevadí ani fakt, pokud máte příliš malý pokoj. Postele z masivu s úložným prostorem Robin lze nechat vyrobit i atypické, například namořené bílým mořením, které částečně zachová viditelnost vysoce jakostního výběrového dřeva.  Nevíte kam s polštářem a peřinou během dne? Úložný prostor je pojme bez problémů.  Kombinace postele z masivu a zdravotní matrace je blahodárná pro vaše zdraví. Pomůžete ulevit svým namáhaným zádům a svalům.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje