7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyDárkové sady s peněženkou

Dárkové sady s peněženkou

Peněženka je neopomenutelným předmětem denní potřeby, často se jí však nepřikládá dostatečná důležitost. Lidé na peněženku zapomínají, neřeší její vzhled ani praktičnost a berou ji jen jako samozřejmost. Vlastně se o ni nijak nezajímají a to až do té doby, než se jim začne rozpadat a přestane tak plnit svůj účel. Je to však trochu škoda, vzhledem k tomu, jak často se svou peněženkou přijdete do styku.

Pokud byste se rozhodli darovat peněženku jako dárek, může pro vás být skvělým nápadem využít dárkovou kazetu s peněženkou. Kožené peněženky, v dárkových sadách obsažené, jsou kvalitní, budou dlouho sloužit a navíc jsou praktické a skvěle vypadají. Dárkové sady se vyrábí pro muže i pro ženy a jsou sestavovány téměř na míru, stačí si jen z bohaté nabídky vybrat tu správnou.

Pro ženy

Dámské dárkové sady se prodávají nejčastěji s červenou nebo černou koženou dámskou peněženkou, která kromě praktických účelů může sloužit také jako módní doplněk k téměř každému outfitu. Jedná se o peněženku se spoustou kapes, ale přesto tak malou, že se pohodlně vejde do kabelky. K peněžence je v dámské dárkové sadě přidáno luxusní plnicí pero a kožená klíčenka.

Pro muže

U dárkových sad pro muže se vedle kvalitní kožené peněženky setkáte také s klíčenkou, sponou na peníze, luxusním plnicím perem nebo například koženým páskem. Praktická je například také multifunkční karta, která vám umožní cokoliv změřit nebo uříznout a disponuje také nepostradatelným otvírákem na pivo i konzervy. Karta je uložena v koženém obalu, který ji ochrání před poškozením. Příznivci tradice si mohou místo karty v dárkové sadě ke kožené pánské peněžence vybrat multifunkční nůž s otvírákem, pilníkem, vývrtkou a nůžkami. Peněženky v pánské dárkové sadě jsou nejčastěji hnědé či černé barvy s nějakým designovým prvkem.

Nevíte-li tedy, co dát známým za dárek, zauvažujte nad dárkovou kazetou s peněženkou. Potěšíte je originálním a přesto užitečným dárkem, který nenechají jen tak ležet ve skříni.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje