7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyPodzimní hravé outfity

Podzimní hravé outfity

Pro někoho je podzim pouze deštěm promáčené období s depresivními stromy, kterým každým dnem ubývá listí. Pro jiného je tento čas plný možností a barev, které můžete vyzkoušet. Je sice pravda, že listí už na podzim šustí po zemi, ale barvy, kterými hraje, představuje nekonečně mnoho variací pro váš šatník. Nenechte se unavit ospalým sluncem a zažijte výbuch energie v podobě barevného podzimního oblečení, které vám propůjčí sílu překonat i deštivé dny.

Oranžová je základ

Asi nejdůležitější barvou podzimu je určitě oranžová. Představuje harmonii, radost a teplo, kterým vás může pozitivně nabít. Oranžová barva vypadá příjemně a měkce, oblečení z ní je veselé a hravé. Ovšem je ale důležité si umět s touto barvou poradit, celý oranžový outfit by totiž mohl působit spíš jako pěst na oko. Skvěle se vyjímá především na svrších, jako je podzimní kabátek nebo svetřík, můžete ale zkusit i sukni v této barvě nebo tričko.

Jako sluníčko

Slunce během podzimu se už nehonosí svítivě žlutou barvou, ale spíše takovou hořčičnou tmavší žlutou, která ale umí perfektně rozzářit jakýkoliv outfit. Nejvýraznější bude v kombinaci s černou barvou, dejte si ale pozor, ať nepůsobíte jako velká včela. Pro barevný vzhled bohatě postačí i jenom hořčičné punčocháče k sukni nebo jednoduchá šálka kolem krku.

Hnědá není barva smutku

I když hnědá barva působí spíše vážným a strnulým dojmem, na oblečení vypadá dobře. Většina listí na podzim má právě některý odstín hnědé, ovšem vy nemusíte do této škály přímo zapadat. Na výběr máte mnoho variací hnědé barvy, i když největší parádu asi nadělá světlejší kapučínová nebo naopak tmavá čokoládová. Dobře vypadá na každém kousku oblečení.

Tmavě fialová

I když se to nezdá, na seznam podzimních barev patří i tmavě fialová, která dokáže učarovat na první pohled. Její temný odstín dodá šmrnc každému kousku oblečení včetně nejrůznějších doplňků. Sama tato barva působí tajemně a zajímavě, použít ji lze ale i v kombinaci s nějakou světlejší barvou.

Pravdu najdete až na dně

A chybět tu nesmí ani vínová či červená barva, které neodmyslitelně k podzimu patří. Vínová vypadá vášnivě, energicky a tak trochu i násilně. Tak jako tak s ní ale není spojena žádná nuda a „šedost“. Naopak ze své nositelky udělá sexy ženu s originálním vzhledem.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje