7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyJARNÍ ÚKLID V NAŠICH ŠATNÍCÍCH

JARNÍ ÚKLID V NAŠICH ŠATNÍCÍCH

Jaro nám už klepe na okno a několik dám se už těší na jarní úklid. Určitě jako první do čeho se pustíme, je náš šatník, protože s radostí vytřídíme tmavé neforemné svetry a bundy a nahradíme jejich svěžími barvami, moderními doplňky, které nám připomenou, že Jaro se už blíží. Jak si s tím poradit?

Určitě jednoduše. Stačí, když si v hlavě představíme, co všechno se na jaře nosí a co všechno budeme potřebovat.

KABÁT

Určitě nezapomínejme ponechat v našem šatníku po zimě kabát. Samozřejmě, i když nás jaře oklame svými prvními slunečními paprsky, nesmíme zapomínat na to, že toto počasí je ještě klamlivé a občas nás překvapí svým studeným vzduchem. Řekněme si na rovinu, nikdo z nás si nechce první jarní paprsky užívat s nachlazením. V tomto období zůstává stále moderní oversize kabát, který určitě musíme v šatníku mít.

SVETRY

Hrubé neforemné svetry v zemitých barvách můžeme klidně nahradit tenčími svěžími barevnými svetříky, které se nesou v jarním duchu. Pokud se však neumíme našeho teplého hrubého svetru vzdát, tak je to naprosto v pořádku, protože tento rok se stále nosí kožešinové vesty, které v této kombinaci svetr + vesta jsou ideální. Nemusíme si koupit jen pravou kožešinovou vestu, stačí i vesta s umělé kožešiny, které v současnosti vypadají velmi dobře. Sice nemají už takovou tepelnou vlastnost, ale právě toto napraví hrubý svetr, který má velmi dobře hřejivé vlastnosti.

KLOBOUK

Ideální na toto počasí je klobouk, proto pokud ho v šatníku nemáme, je důležité si ho pořídit. V tomto případě splňuje nejen stylovou funkci, ale je to doplněk, který jistým způsobem chrání zrak před ostrými jarními slunečními paprsky. A ne každá z nás se už na jaře chce procházet ve slunečních brýlích. Klobouk je opravdu trendy, působí žensky (už dávno to není jen mužská záležitost) a ženy v klobouku působí velmi elegantně.

SUKNĚ

Nejste milovnice sukní v zimním počasí. Tak si myslíme, že si určitě přijdete na své v jarním počasí, kdy jsou sukně a tlustší punčošky ideální. Pěkně doladí a vylepší naši ženskou postavu a určitě se v takovém outfitu se sukní budeme cítit žensky a skvěle. Momentálně jsou IN i dlouhé sukně, ale ty bychom jistě volili během léta. Nyní bychom nechali, aby naše nohy vyzněly v krátkých nebo vysokých kozačkách. Určitě bychom doporučovali sáhnout po nějaké červené krvavé sukni, kterou bychom doladili černými punčoškami, nebo naopak.

KOŽENÁ KABELKA

Žádné ženě nesmí chybět v každém ročním období v šatníku kožená kabelka, proto tomu není jen na jaře. Jak si však udělat pořádek v kabelkách? Jsou ženy, které mají velmi mnoho kabelek a tak každou z nich upřednostňují v jiném ročním období. Pokud patříte mezi ne, tak určitě s jarem přichází i obměna barev. Z tmavých zemitých barev přecházíme na světlé až barevné kabelky, které se snadněji ladí k jarním až letním outfitem, jak k zimním. Určitě by si každá žena měla pořídit alespoň jeden prototyp jarní kabelky a takovou kabelku nabízí i hodně e-shopů. Také najdeme více typů kožených kabelek, které přímo jarem zpívají, stačí si jen prohlédnout a vybrat.

Věříme, že příjemné jarní počasí se neodrážejí jen v našich šatnících, ale především i na naší náladě, protože řekněme si na rovinu: krásné sluneční paprsky rozzáří nejen náš doma, ale i naše srdce.

Zdroj obrázků: google.cz

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje