7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
Homepro ŽenyVyberte si dámské parfémy na míru

Vyberte si dámské parfémy na míru

Je čas vybrat si nový parfém? Řiďte se pár pravidly, abyste si vybrala ten správný a nešlápla přitom vedle.

1.Vybírejte si sama

Přestože se vám jistě nakupuje nejlépe s kamarádkou, případně pořádáte menší či větší nakupovací jízdy, v případě výběru správného parfému je důležité vyrazit sama. Vůně je velmi osobní a to co voní vám, vaší kamarádce vonět nemusí, a naopak. Vyvarujte se koupi parfému, který je kompromisem dvou názorů.

2. Nebojte se výrazných vůní

Parfémy bychom měli vybírat podle ročního období. Rozhodně není pravda, že se na letní měsíce hodí lehké vůně. V horkém dni vás potěší opojná vůně květin jako jsou jasmín, tuberóza nebo plumérie. Jde o rostliny, které rostou na teplých a vlhkých místech.

3. Do parfumérie vyrazte po ránu

Během dne se v parfumérii vytvoří voňavý opar mnoha parfémů, ve kterém se snadno ztratíte a nepoznáte svou vybranou vůni. Mezi zkoušením jednotlivých vůní si přivoňte ke zrnkům kávy, aby vám Calvin Klein Euphoria ukázala svou pravou tvář. Nechce se vám do obchodu? Navštivte internetový obchod a vybrané vzorky vůní si objednejte. Můžete si tak v klidu vyzkoušet a rozmyslet, která vůně vám sedne nejvíce.

4.Zvažte, kdy budete parfém nosit

Pro snazší rozhodování si nejprve ujasněte, kdy budete parfém nosit. Je rozdíl, zda chcete vůni na večerní party nebo na běžné použití do práce. Vůně vám také déle vydrží v létě, než v zimě, proto se na zimu hodí orientální vůně.

parfémy
Zajímavou vůní je Guess Seductive – květinově dřevitá vůně, které nikdo neodolá. Hledáte-li ovocnou či dřevitou vůni, sáhněte po tomto parfému. Parfémy se také dělí na ovocné, orientální a vodní vůně. Nebojte se udělat si seznam svých oblíbených vůní. Dobré je také vůně pravidelně střídat, aby vás po čase neomrzely. Vůni vybírejte v době, kdy jste v naprostém klidu. Stres nebo například kořeněné jídlo výslednou vůni velmi ovlivní.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profi-články.cz

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Previous articleNabídka práce v Praze
Next articleProjekty domů
- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje