7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeBydleníDůkladné čištění koberců Olomouc s firmou Šachmat

Důkladné čištění koberců Olomouc s firmou Šachmat

Nedaří se Vám z koberce odstranit skvrnu od vína po víkendovém večírku a neradi byste Váš oblíbený koberec vyhazovali? Nechejte si provést tak zvané mokré čištění koberců Olomouc od společnosti Šachmat.

Výhody čištění koberců Olomouc

Profesionální čištění koberců od společnosti Šachmat probíhá za pomoci používání kvalitních přístrojů švýcarské značky Cleanfix a šetrných chemikálií. Vyčištění koberců probíhá rychle a je velmi efektivní. Čisticí médium, které se k tomu účelu používá, obnovuje vlastnosti i vzhled. Koberec tak získává novou kondici. Čisticí prostředek je vhodný pro všechny typy koberců a svým složením se podobá jemnému pracímu prostředku s obsahem přírodních mýdel. Nejprve se na znečištěné místo nanese čisticí médium, jež se nechá určitou dobu působit. Za pomocí extrakčního kartáčového čištění se uvolní hloubkové nečistoty, které jsou nakonec vysavačem do posledního drobečku vysáty. Extrakční čištění si hravě poradí s jakýmikoliv druhy nečistot. Hravě odstraní také mastné skvrny a hloubkovou špínu. Mokré čištění koberců má také hygienický význam, neboť se tento způsob úklidu aplikuje rovněž na odstranění prachu a různých nečistot.

Nechejte si koberec rovněž naimpregnovat

Profesionálně vyčištěný koberec si zaslouží také další důkladnou péči. Společnost Šachmat doporučuje vyčištěný koberec nakonec ještě naimpregnovat. Impregnace zabraňuje přímému kontaktu vylitého vína či ukápnutého kečupu s tkaninou. Naimpregnovaný povrch je potažen tenkou neviditelnou vrstvou impregnační látky. Ta zajistí ornamentní ochranu tkaniny proti opotřebení a proti trvalým skvrnám. Impregnace je také skvělým způsobem, jak zachovat původní strukturu a barvu koberce.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje