7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeBydleníProjekty domů

Projekty domů

PROZI vám pomůže postavit vaše sny – projekty domů

Celý život žijete v pronajatém bytě a chcete se nyní přestěhovat do domu, který bude jen váš. S tím ovšem nastává nejen spoustu starostí finančních, není jednoduché dům ani vymyslet, naprojektovat a už vůbec ne zrekonstruovat. Se všemi těmito trablemi vám pomůže PROZI, která se zabývá nejen projekty domů.

Projekty domů
Projekty domů

PROZI je česká projekční kancelář působící na trhu již patnáct let. Ví, že je potřeba být profesionální, proto ke každému projektu přistupuje individuálně a jde do něj na 100 %. Díky moderním špičkovým technologiím navíc zákazníkům dokáže představit jejich budoucí bydlení tak, jako kdyby již bylo zrealizováno. Budete se divit, jaké detaily počítačová animace zahrne – například zahradu nebo rolety!

Individuální projekty domů

I když je již mnoho domů postaveno, může se stát, že se v žádném nebudete cítit jako doma, nebo prostě nenajdete žádný, který by splňoval všechny vaše požadavky. Proto je možné obrátit se na PROZI a úplně od základů navrhnout nový projekt. Hotové projekty domů dávají klientům jasnou představu o jejich budoucím domě – dokonce lze právě při navrhování domu popřemýšlet i nad budoucími výdaji spojenými s provozem domu!

To patří mezi výhody projektů domů na míru od PROZI, neboť si můžete vybrat volbu vytápění projektu, je jen na vás, zda budete chtít orientovat stavbu na sever nebo jih, projekt rozvrhne i inženýrské sítě a bude počítat i se zeminou a tedy s potřebnými základy. Při následující stavbě domu vám tak odpadne spousta dalších starostí!

Typové projekty domů

Typové projekty domů jsou projekty, které mohou sloužit jako inspirace pro váš vlastní projekt, anebo si jeden z těchto projektů můžete vybrat a dále jej neupravovat. Výhodou těchto projektů je, že už máte předem vše rozvrhnuté, máte jasné, kolik bude mít stavba místností a vy tak nemusíte počítat a hádat, kolik místností potřebujete a jak mají být velké.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Centrum-Zprávy.cz

Press-News.cz

Seznam-Novinek.cz

1 COMMENT

Comments are closed.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje