7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeAuto MotoVybavte Váš vůz kvalitními autopotahy na míru

Vybavte Váš vůz kvalitními autopotahy na míru

Chystáte se při výměně zimních gum za letní také na obnovu autopotahů ve Vašem vozidle? Pořídit je za skvělou cenu můžete již nyní v polovině března v internetové prodejně společnosti Vopi.

Autopotahy na míru za skvělou cenu

Autopotahy od Vopi najdou uplatnění, jak ve starších autech, kde jsou stávající autopotahy již opotřebované, tak v nových vozidlech, kde chcete předcházet opotřebování jejich předchůdců. Univerzální autopothy si můžete vybrat zde www.vopi.cz/univerzalni-autopotahy/. Autopotahy tedy slouží především jako ochrana původního čalounění sedaček. Autopotahy ochrání čalounění sedaček proti znečištění, opotřebení, poškození a v neposlední řadě protržení. V portfoliu společnosti Vopi jsou připraveny k prodeji autopotahy na míru i univerzální autopotahy. Velkou výhodou autopotahů na míru je skutečnost, že pouze ony mohou podle tvaru a rozměrů sedaček pro konkrétní vůz plnit všechny své funkce k naprosté spokojenosti klienta. Autopotahy na míru jsou obvykle vyrobeny z čalounických tkanin, používají se také jemně střižené čalounické microplyše. Pro nejvyšší řadu autopotahů se využívá syntetická kůže v kombinaci s čalounickou tkaninou. Přesné autopotahy na míru od Vopi je možné vybrat z mnoha motivů, materiálů i barev. Věříme proto, že si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Každý z autopotahů je s velkou pečlivostí vyroben v České republice a splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria.

Dopřejte si komfort při uklízení auta díky gumovým autokobercům

Během nakupování v internetové prodejně společnosti Vopi můžete do nákupního košíku přidat také přesné gumové autokoberce. Ty byly vytvarovány tak, aby braly ohled na výstupky v podlaze v konkrétním typu daného automobilového vozidla. Gumové autokoberce oceníte zejména v období, kdy se nelze vyvarovat přenášení nečistot z venkovního prostranství do vozu. Z gumových autokoberců snadno čistoty i špínu z bot očistíte.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje