7.6 C
New York
Čtvrtek, 2 února, 2023
zpravy
HomeCestováníUžijte si dovolenou v Itálii

Užijte si dovolenou v Itálii

Letní dovolenou u moře mnozí lidé upřednostňují právě proto, že pro ně představuje pomyslný balzám na pracovní vyčerpání a přináší jim psychickou pohodu. Dovolená u moře je také vítanou vzpruhou pro osvěžení vztahu. Pobyt na sluníčku má také blahodárné účinky pro lidský organismus. Zvyšuje totiž hladinu vitamínu D, který chrání před rakovinu i srdečními chorobami.

Dopřejte si dovolenou u moře

Možná Vás napadá otázka, kam na dovolenou u moře? Velmi oblíbenou destinací, kam se na lidé na prosluněné pláže, rádi vydávají, je Itálie. Dech beroucí letní dovolenou si můžete dopřát u moře v Itálii v oblasti zvané Sardinie. Právě Středomoří a především Sardinie jsou známé smaragdově průzračným mořem a romantickými plážemi se zlatými či bílým jemným pískem. Skvělou příležitost k relaxaci a odpoutání se od každodenních starostí nabízí romantické oblázko-písčité zátoky.

Aktivní vyžití dovolené u moře

Prodloužený víkend u moře však můžete propojit také s aktivnějšími činnostmi než jen povalováním se na slunné pláži. Cestou na vysněnou letní dovolenou si můžete udělat výlet do Říma a navštívit Colosseum nebo baziliku sv. Petra. Rozhodně si nenechejte ujít příležitost k návštěvě Pantheonu, Fora Romana nebo k odpočinku u fontány di Trevi. Léto u moře láká také k procházkám nebo nordicwalkingu v letních Dolomitech nebo v okolí horských jezer Lago di Garda a Lago di Ledro. S ubytováním Itálie si budete moci dopřát dovolenou, po které jste již dlouho toužili. Ubytování pro Vaši dovolenou u moře můžete hledat prostřednictvím internetového zábavního portálu Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/prodlouzeny-vikend-u-more/. Najdete zde komfortní ubytování, které bude vyhovovat i těm nejnáročnějším turistům.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje