7.6 C
New York
Úterý, 28 března, 2023
zpravy
HomeCestováníNejlepší podoba cestovní pojistky na dovolenou na horách

Nejlepší podoba cestovní pojistky na dovolenou na horách

Opravdový milovník lyžování dobře ví, že jeho sportovní duše nedosáhne na českých svazích uspokojení. I když se tuzemské areály snaží, kvalitou se těm alpským prostě vyrovnat nemohou. Délka sjezdovek a kvalita sněhu jsou prostě nesrovnatelné. Dobrá zpráva je, že cena za týden lyžařské pohádky v Alpách se rovná ceně pobytu na českých horách. Už máte jasno v tom, kam vyrazíte? Jako doplněk si zabalte i řádnou pojistku. Nepodceňte to, sebemenší chyba v pojištění je cesta k tomu, jak z dovolené odjet s dluhem!


Hledáte to nejlepší cestovní pojištění, které bude za rozumnou cenu? Prostřednictví srovnávače cestovního pojištění můžete vyhledat a porovnat nabídku ověřených pojišťoven a najít tu nejvhodnější nabídku.


Neriskujte jen s modrou

Možná vám „nějaká dobrá duše“ poradila, že lze vyrazit jen s modrou kartičkou od zdravotní pojišťovny. Zřejmě argumentovala tím, že jsme v EU, takže do členských zemí není cestovní pojištění potřeba. Je to nesmysl, který vás vážně ohrožuje. Jak? Více zde.

Rozhodují limity a rozsah

Cestovní pojištění je tu od toho, aby vás chránilo v případě, když budete potřebovat lékařskou péči. Ta je drahá všude na světě, bez pojistky byste si museli hradit vše ze svého.

brilante-cz_online_ergo_cz_01

O kvalitě pojistky vypovídají nejvíce pojistné limity. Jsou vyjádřením maximální sumy, kterou za vás pojišťovna uhradí. Pro zimní dovolenou se doporučují limity 5 000 000 korun. Nikdy nesmíte uzavřít smlouvu, aniž byste si přečetli VPP pro pojištění do zahraničí. Najdete v nich popis, v jakých situacích pojištění platí i na jaké aktivity či situace se nevztahuje. Například free ride je zařazena do skupiny rizikových sportů, pokud budete vyrážet mimo sjezdovky, musíte se připojistit. Pojišťovna také nehradí péči, pokud byl úraz zaviněn pod vlivem drog či alkoholu. Dejte si také pozor na to, do jaké nadmořské výšky platí. Standardně je to do 3000 m.n.m.

brilante-cz_online_ergo_cz_02

Rychle a výhodně online

Kvalitní cestovní pojištění levně seženete u ERGO pojišťovny. Sjednáte ho online během několika minut. Cena cestovního pojištění u této pojišťovny není vysoká ani v případě, když budete ještě zodpovědnější a sjednáte si i připojištění zavazadel, odpovědnosti a úrazu. Jde to za pouhých 10 Kč na den.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

40plus.cz

Naše-domy.cz

Krásné-bydlení.cz

Previous articleZaostřeno na Miss Universe
Next articleBrigády
- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje