7.6 C
New York
Úterý, 28 března, 2023
zpravy
HomeBydleníZelené kusové koberce rozjasní interiér, umělé travní koberce krásnou terasu

Zelené kusové koberce rozjasní interiér, umělé travní koberce krásnou terasu

Zelená barva je na jaře velmi vítaná. Díky ní vidíme, že příroda ožívá, těší nás zelené lístky na stromech, nová zelená tráva, svěží zelený mech… I doma vám udělá zelená barva podobně příjemné prostředí. Je uklidňující, velmi pohodová, pokud vyberete správný odstín, bude vám navozovat klidnou náladu a tvořit komfortní atmosféru v jakémkoli pokoji.

Kusové koberce zelené nebo se zelenou barvou

Nemusíte se hned rozhodnout pro zelenou výmalbu. Stejně dobře vám poslouží zelený koberec. Může být buď celý zelený s různou intenzitou barvy, v různých odstínech, ale stejně tak může být tvořen více barvami a zelená může být obsažena v určitém podílu.

Na webové stránce https://www.vopi.cz/filtr/zeleny-koberec/?index=1 najdete zelené koberce různých tvarů i stylů a velikostí. Zvolit můžete např. Begonia hráškový ovál, který se hodí do obývacího pokoje i do vstupní haly pod konferenční stolek. Pokud máte schody či chodbu, zvolit můžete běhoun Icona 29 zelený, který tvoří různě zelené čtverce a obdélníky ve studenějších tónech.

Pokud hledáte klasický kusový koberec, mohl by se vám líbit model Camea 7274/13 zelený Habitat, který má příjemnou jemně zelenou barvu s tmavšími okraji.

I dětem můžete do pokojíčku vpustit příjemnou zelenou prostřednictvím koberce. Stačí koupit jim koberec s motivem farmy, která je zvláště pro kluky skvělou předlouhou pro hraní se s autíčky a jinými dopravními prostředky. Pro holčičky můžete koupit např. model Fru, který tvoří především zelená a fialová barva a má na sobě decentní motýlky. Anebo třeba vysloveně dětský koberec Iwo zelený s barevnou stonožkou.

Hezké a kvalitní umělé travní koberce

Na Vopi.cz koupíte i umělý travní koberec venkovní Saint Tropez. Jde o jednu z mnoha variant „umělé“ trávy, která se velmi podobá skutečné trávě. Použít ji můžete nejen na terasu, ale i na balkon, dvorek nebo na zahradu do míst, kde vám skutečná tráva nechce růst kvůli stínu nebo nevhodné půdě.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje