7.6 C
New York
Sobota, 4 února, 2023
zpravy
HomeCestováníPojeďte zažít dokonalou luxusní romantiku

Pojeďte zažít dokonalou luxusní romantiku

Každý si alespoň jednou za rok zaslouží být hýčkán a obletován tak, jako by byl zrozen do královské kolébky. Jakkoliv se to může zdát nedosažitelné, právě opak je pravdou. Když si uděláte volno a vyrazíte si užívat luxus pod Karlštejn, zažijete plno nádherných chvil v neobyčejném prostředí. A nejlepší na tom je, že rozhodně nezaplatíte přehnaně moc!

Místo s poutavou historií

Karlštejn je náš nejkrásnější a nejpopulárnější hrad, který má jen jednu vadu na kráse: nedá se v něm totiž přespat. Královské komnaty by určitě rozvinuly fantazii a vytvořily nevšední zážitek. Pokud byste se spaním v královském stylu i přesto nechali rádi zlákat, řešením je sejít do podhradí a vsadit na ubytování v okolí Karlštejna v hotelu Mlýn Karlštejn. Budova hotelu stála v místě dokonce o necelých 100 let dříve než samotný hrad. Dříve to totiž byl slavný mlýn.

Luxus, kam se podíváš

Hotel Mlýn Karlštejn stojí na břehu řeky Berounky a je obklopen zeleným ostrovem.

Už na pohled se jedná o velmi romantické místo, a co teprve když vstoupíte dovnitř a ubytujete se v jednom ze stylových pokojů. Hotel Mlýn Karlštejn má styl, jeho interiéry jsou vyvedené ve znamení střídmého luxusu a pokoje nabízí kýžený komfort a soukromí. K nejluxusnějším patří The best room her & the best room his. K jejich vybavení patří: designový nábytek, dubová podlaha, křišťálová světla, ozdobou je volně stojící vana Villeroy & Boch, další zajímavostí je prosklená moderní koupelna s dešťovou sprchou.

3 tituly a možnosti vyžití

Díky romantické atmosféře je hotel a jeho okolí oblíbeným místem pro svatby. Už třikrát dokonce získal titul Svatební místo roku. Mezi jeho zajímavosti patří malá domácí Zoo a potěší i blízkost golfového hřiště. Když se vám bude chtít lenošit, můžete si zajít do hotelové wellness zóny a hýčkat svoje tělo ve vířivce nebo finské sauně. A když máte rádi pohyb, nabízí se hned několik atraktivních míst v okolí. K populárním výletním cílům patří Koněpruské jeskyně, více se o nich dočtete zde.

- Reklama -PR článek

Redakce doporučuje